Jump to content

k4n4li4

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 5

k4n4li4's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. To do d*py z takimi serwisami jak mają gdzieś takie "duperele"
 2. Jedyne co zadziwia, że nikt nie chciał się podjąć naprawy tego.
 3. W sumie nie szarżowałem z tym usb więc musi być jakieś delikatne w tym mi5. Do tego SBE jako jedyne podjęło się naprawy, reszta mnie olała włącznie z miuipolska.
 4. Wysłałem do SBE moje mi5 po tym jak udało mi się je odzyskać z XFS. Telefon się nie ładował i stwierdzili, że mechaniczne uszkodzenie, czy w takim razie to USB?
 5. Zaraz ktoś napisze, że na Paypal jest ciut drożej ale jak dla mnie to najwygodniejsza metoda płatności.
 6. No niestety chyba będę musiał odesłać puki na gwarancji.
 7. Nie nie ładuje w ogóle. Pisałem w temacie, że żadnych modyfikacji i rom oryginalny chiński.
 8. Nierozpoznane urządzenie gdyż telefon jest wyłączony...
 9. Niestety ale się nie ładuje chociaż telefon jest wykrywany przez windows.
 10. Witam to mój pierwszy post na forum. Otóż mi 5 się w ogóle nie ładuje, rozładował się do końca i nic, rano jeszcze reagował na podłączenie ładowarki lecz się nie ładował, teraz nawet nie reaguje. Po podłączeniu go do laptopa windows go wykrywa więc nie jest to wina kabla, ładowarka też nie gdyż sprawdzałem na innych i dzieje się to samo. Tydzień temu zrobiło mi się to samo ale po kilkunastu próbach podłączenia do prądu załapał i potem ładował się normalnie aż do teraz. Kilkukrotne próby podłączania do prądu nie dają skutku, zostawiłem podłączony na noc i też nic. Żadnych modyfikacji nie robiłem, telefon ma oryginalny rom.
 11. Witam to mój pierwszy post na forum. Otóż mi 5 się w ogóle nie ładuje, rozładował się do końca i nic, rano jeszcze reagował na podłączenie ładowarki lecz się nie ładował, teraz nawet nie reaguje. Po podłączeniu go do laptopa windows go wykrywa więc nie jest to wina kabla, ładowarka też nie gdyż sprawdzałem na innych i dzieje się to samo. Tydzień temu zrobiło mi się to samo ale po kilkunastu próbach podłączenia do prądu załapał i potem ładował się normalnie aż do teraz. Kilkukrotne próby podłączania do prądu nie dają skutku, zostawiłem podłączony na noc i też nic. Żadnych modyfikacji nie robiłem, telefon ma oryginalny rom.
×
×
 • Create New...