Jump to content

Łukasz.Ć

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Łukasz.Ć's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podpinam się pod problem kolegi. Mam dokładnie to samo większe filmy blureay lub nagrywane moją kamerą domowe poprostu na wyżej wymienionych programach puszcza chwilę i buforuję. Jest na to jakieś rozwiązanie?
 2. Witam mam problem na dwóch komórkach xoami redmi 3pro i redmi note 4. Nie dostaję powiadomień gdy kamera Xiaomi Home Security 360 ° 1080p wykryje ruch. Oczywiście w ustawieniach kamer jest włączona opcja powiadomień i push. Aplikacja mihome jest zablokowana ma włączone wszystkie uprawinienia i autostart. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
 3. Czary jakieś. Wyłączyłem dane włączyłem ponownie zaczęło działać(4G) zobaczmy jak długo. PS oczywiście była jakaś 100 próba
 4. Nie no aż takich problemów to nie mam. Też masz orange? Ja mam tylko problem z ściąganiem To może po prostu nie aktualizować do 8.03 chociaż na tej łatce 4G działało. Kurcze a miało być tak pięknie i w zasadzie było przez 5 dni :/
 5. Próbowałeś przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych??
 6. Witam mam podobny problem. Parę dni temu zakupiłem 3s pro aktualizowałem miu do 8.03 od dwóch dni w domu gdzie miałem 2-3 kreski 4G teraz pokazuje mi max zasięg E. :/ Co jest najdziwniejsze jak włączam wifi to zasięg rośnie natychmiast do 4g po wyłączeniu wraca do nju E 5 kresek. Dodam że korzystam w domu z mobilnego internetu orange i zasięg mam na LTE na airbox2 cały czas więc raczej to nie jest wina nadajników. Proszę o pomoc. Co może być grane?? Zwracać mam telefon?
×
×
 • Create New...