DzA

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DzA

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3s 3/32
 1. Cześć, Mam telefon Redmi 3S (Prime, 3/32gb). Soft MIUI 8.2 by xiaomi eu (6.12.1 dev). Ostania aktualizacja miała miejsce w grudniu 2016, ale wszystko działało (i właściwie nadal działa). W związku z tym chciałem zapytać: 1. Czy warto aktualizować do najnowszych wersji (bodajże styczeń 2019r)? 2. Jeśli tak, to czy wystarczy ściągnąć plik z aktualizacją i wgrać na telefon? Pytam, bo kiedyś na bieżąco śledziłem stronę i w którymś momencie pojawiły się wpisy, że trzeba najpierw instalować nowe TWRP. Może dziwne pytanie, ale może ktoś z Was miał do czynienia z dużą ilością systemów/aktualizacji i będzie w stanie powiedzieć, czy warto cokolwiek zmieniać
 2. Cześć, Mam telefon Redmi 3S (Prime, 3/32gb). Soft MIUI 8.2 by xiaomi eu (6.12.1 dev). Ostania aktualizacja miała miejsce w grudniu 2016, ale wszystko działało (i właściwie nadal działa). W związku z tym chciałem zapytać: 1. Czy warto aktualizować do najnowszych wersji (bodajże styczeń 2019r)? 2. Jeśli tak, to czy wystarczy ściągnąć plik z aktualizacją i wgrać na telefon? Pytam, bo kiedyś na bieżąco śledziłem stronę i w którymś momencie pojawiły się wpisy, że trzeba najpierw instalować nowe TWRP.
 3. Witam, Jestem tutaj kompletnym świeżakiem i dlatego z góry proszę o wyrozumiałość. Kilka dni temu zamówiłem Redmi 3S 3/32 (http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-3s-5-Inch-Fingerprint-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-430-Octa-core-4G-Smartphone-p-1061752.html?rmmds=home-mid-recommendations). Sprzedawca podaje, że system do MIUI 7.8 na androidzie 6.0. Nie ma tam oficjalnego ROMu, od początku miałem zamiar wgrać MIUI Polska. Teraz trochę żałuję, że jednak nie zdecydowałem się na wybór sztuki z OTA, bo widzę, że samodzielna instalacja wcale nie jest prosta i przyjemna. Wysłałem już prośbę o odblokowanie bootloadera. Do rzeczy: chciałem zapytać, który sposób byście mi polecili: ten, z początku tego postu, czy https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ ? Chodzi mi głównie o to, że oba pochodzą sprzed ponad pół roku, wiele rzeczy w tym czasie się przewinęło (przeczytałem wpisy na forach wiele razy), a to Wy jesteście na bieżąco, nie ja.