Jump to content

Aquila

Użytkownicy
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Aquila last won the day on July 15 2014

Aquila had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  Linux

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9

Recent Profile Visitors

825 profile views

Aquila's Achievements

 1. To jeszcze tutaj zapytam. Po odblokowaniu bootloadera i wgraniu ROM-u indonyzja to czy ten rom zablokuje mi bootloadera czy będę musiał zrobić to sam recznie przez np." ADB gdzie wyczytałem. Chodzi mi by bootloader był zablokowany po wgraniu nowego softu.
 2. Witam. Czyli nie ma i nie będzie ROM-u na nasz telefon? Czy może ktoś przeportował nie oficjalnie ROM EU Polska?
 3. Czy ten Rom wyżej można zainstalować normalnie przez aktualizacje? Redmi note 9. Miui Global 12.0.1.0 ( RJOEUXM) Android 11 RP1A Edit. Chyba nie ma teraz takiej opcji by aktualizować z pliku
 4. Witam. Ustawiam sobie ikony co trwa około 10 minut. Gdy zmieniam motyw nie zostają zachowane moje ustawienia lecz początkowy układ jak przy pierwszym włączeniu telefonu. Dzieje się tak również po restarcie. Lecz tam jest jeszcze inaczej. Nie dość, że jest zmieniony układ ikon to nie są widoczne na pulpicie ikony apek, które zainstalowałem. Są tylko systemowe. Muszę wtedy zastosować zmianę motywu by przywrócić ikony i potem znowu bawić sie w ustawianie ich. Wyczyscilem dane i odinstalowałem aktualizację aplikacji motywy. Bez zmian. MIUI Global 12.0.5. Android 10. Redmi Note 9
 5. Aquila

  telefon dla 85 latki

  Miuii 12 Android 10 też ma podobną funkcję. Ustawienia -> Specjalne funkcję -> Tryb Lite
 6. Ze względu, że mam mało miejsca w /data/app. chciałbym przerzucić kilka apek do /system/app. Niektóre apki działaja ale niektóre nie. Chciałbym zapytać czy da się przerzucić by nie wywalało błędów większe programy jak: yanosik, swift kayboard, megasync?
 7. Aquila

  Który 4x wybrać?

  @PurpleHaze wielkie dzięki. Tak zrobię i mam pewność z gwarancją i zmieszczę się w kwocie. PS. Zamówiony, zapłacony za 499 zł. Jeszcze raz dzięki.
 8. Aquila

  Który 4x wybrać?

  Witam Ja tez mam pytania dotyczące Redmi 4a: 1. Czy 2/16 i 2/32 różnią się tylko wielkością pamięci? Nie ma między mini innych różnic? 2. Czy ktoś z Was mógłby polecić pewne sklepy (aukcje) na allegro z Global version Redmi 4a? (wielkość pamięci dowolna, kolor dowolny) Chodzi mi o wypowiedź wyżej @Sven -a "A jak sklep padnie to gdzie gwarancję zrealizujesz?" Pozdrawiam PS. Może być tez sklep nie na allegro, chodzi mi by zmieścić sie w 500 zł z przesyłką.
 9. Mówimy tu o zagrożeniach ze strony Chin a nie przeraża Was, że na każdym kroku inwigilują nas USA czy nasze służby. Wiedzą z kim śpisz, kiedy i po co. W dzisiejszych czasach jak nie jedni to drudzy będą wykorzystywać technologie do obserwacji i kierowania społeczeństwem. Można nie korzystać z techniki, jej dobrodziejstw i zaszyć się w buszu. Lecz nie jest pewne, że tam będziesz bezpieczny. Pójdziesz za potrzebą w krzaki, namierzy Cię satelita, wpadną marines i każą Ci zakopać co narobiłeś. Tutaj mały przykład działania służb. http://m.newsweek.pl/czego-boja-sie-google-i-facebook--czyli-o-co-chodzi-z-prism-,105317,1,1.html Pozdrawiam Nie tylko ja mam tutaj THL W200?
 10. A to sorki. Nie tylko ja mam tutaj THL W200.
 11. @Acid może wrzuciłbyś screen df z konsoli jak to wygląda w Mi4? Nie tylko ja mam tutaj THL W200?
 12. Aquila

  Telefon na raty...

  Możesz też wziąć tzw chwilówkę w skoku lub pożyczkę w banku. Kupić telefon i spłacać raty w banku
 13. Dzięki @AmyS. Nie czytam raczej aktualizacji bo mnie nie dotyczą z powodu posiadanego fona, więc przeoczyłem. Nie tylko ja mam tutaj THL W200.
 14. A tak przy okazji to czy można pobrać bootanimacje konkursowe, zwłaszcza na którą głosowałem i wygrała? Nie tylko ja mam tutaj THL W200.
 15. Czemu na maila? Tutaj wrzuć. A co wypluwa konsola po komendzie jako root: pm get-install-location? Nie tylko ja mam tutaj THL W200.
×
×
 • Create New...