Jump to content

siara1899

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

siara1899's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. siara1899

  MIUI 8.1.25

  Nie, nic z tych rzeczy. Z początku był bootloop, teraz po kilku wymuszonych restartach uruchamia się, wyskakują błędy, zawiecha i znowu restart.
 2. siara1899

  MIUI 8.1.25

  Aktualizacja OTA sprawiła, że telefon uruchamia się tylko w fastboocie. Inaczej bootloop albo cegła. A było tak dobrze na poprzednich aktualizacjach, bez restartów! Brawo Xiaomi Już mi nawet się wkurzać nie chce
 3. Czy możliwe jest by po aktualizacjach mój telefon w jakiś sposób odzyskał zdolność wgrania TRWP? Mój wcześniej opisany problem znajdziecie na stronie 36 i dalej. Minął rok na dev global i ostatnie ciągłe losowe restarty na kolejnych wersjach są dosyć frustrujące. Warto próbować jeszcze raz wgrać to recovery z pierwszego posta lub spróbować inne? Dobrą opcją byłoby dla mnie pojawienie się Miui 9 global stable, ale nie wiem czy się doczekam. Co z Mi-Recovery? Nie wgram przez nie xiaomi.eu lub innego custom roma?
 4. Co jeśli na opakowaniu telefonu nie ma tej zdrapki, tzw. "authentication label"?
 5. siara1899

  MIUI 7.12.28

  Na Redmi 3s dalej problem z losowymi restartami... Na plus na pewno aktualizacja klawiatury google.
 6. siara1899

  MIUI 7.9.21

  Aktualizację do MIUI 9 (Global) na swojego Redmi 3s dostałem chyba 14 września. Zauważona poprawa szybkości działania, byłem zachwycony. Niestety, jeszcze przed aktualizacją 7.9.22 zaczęły się losowe restarty, a po aktualizacji problem nie znikł. Raz telefon tak zastygł na ekranie włączania się, że musiałem robić twardy reset.
 7. siara1899

  MIUI 7.9.21

  Podbijam, ktoś mógłby wyjaśnić to direrct service?
 8. Czy Redmi 3s powinien odtwarzać filmy w 1080p? Na youtubie do wyboru mam max 720p, lecz na niektórych stronach da radę wybrać 1080p i teoretycznie filmy chodzą.
 9. Jakby kogoś to interesowało, to by ekran się nie wygaszał należy wejść w ustawienia dialera 'Ustawienia połączeń przychodzących" ---> 'Wygaś przy twarzy' - odhaczyć. Działa też dla połączeń wychodzących.
 10. Czujnik przeszedł test poprawnie, wartość przy telefonie oddalonym od ucha to 53-55, przy przybliżonym jest powyżej 60.
 11. Wygaszanie się ekranu w czasie rozmowy to problem, który miałem już we wcześniejszym telefonie na androidzie. Rozmawiasz, ekran się wygasza, a po odciągnięciu telefonu od ucha ekran jest czarny, lecz chyba wybudzony, bo jak naciskasz przycisk odblokowania to przez sekundę pokazuje się ekran rozmowy po czym czarny ekran. Zmiana czasu po którym system usypia telefon na "nigdy" nie pomaga. Czy jest jakiś sposób by ekran się nie wyłączał w czasie rozmowy czy jest to po prostu rzecz nie do przeskoczenia na budżetowym smartfonie (w tym wypadku Redmi 3s), ze względu na słaby czujnik, ten przy głośniku?
 12. Pogodzony z myślą używania globala wpadłem na rozwiązanie przy próbie wrzucenia plików na kartę sd. Nie miałem włączonego trybu MTP, tylko samo ładowanie. Bingo?
 13. Chyba Xiaomi osiągnęło swój cel, jestem skazany na globala. Wgrałem China Dev, bootloader był ciągle odblokowany. Zrobiłem wszystko dobrze, po wybraniu "recovery" w chińskim menu telefon wrócił do systemu... Nie jest to dla mnie jakaś tragedia, że będę musiał używać tego globala, ale jednak niesmak pozostaje. No chyba, że alternatywne twrp pomoże (?) Z tego co czytam na forum miui dużo ludzi ma ten sam problem, stąd rodzi się pytanie po co xiaomi udostępnia narzędzie do odblokowywania bootloadera skoro blokuje wejście do recovery
×
×
 • Create New...