karden

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About karden

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma znaczenia wersja miui? Mogę to zapuścić będąc na 20.3.5 czy najpierw aktualizację zrobić do 20.3.12? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 2. Format data wymagany? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 3. Tak też podejrzewam. Chyba poczekam ze dwa tygodnie i zobaczymy czy coś się zmieni/naprawią. Jeżeli nie będzie poprawy to wrócę do 9.12.12. To najlepsza i bezproblemowa przetestowana przeze mnie wersja na RN7. Dodatkowo w developer OrangeFox Recovery Project pisze, że to nie wina jego recovery, tylko xiaomi namieszało coś. Tak więc pozostaje nam czekanie, aż developerzy romu naprawią sytuację. Zmiany recovery na inne z tego co rozumiem nic nie dadzą. Pytanie, czy po naprawieniu błędu z szyfrowaniem telefonu konieczny będzie format partycji data.
 4. Czy dobrze myślę, że na chwilę obecną posiadacze RN7 mają dwie opcje? Albo czekać na nowe TWRP albo wrócić do wcześniejszej sprawdzonej przez siebie wersji. Jednak z uwagi na aktualne problemy z zaszyfrowaniem partycji data trzeba by wrócić najbezpieczniej do wersji stabilnej, a potem z powrotem wrzucić soft xiaomi.eu, dobrze kombinuję? Czy powrót na wersję global stable przez fastboot zablokuje bootloader? A jak w ogóle wgrać nową wersją miui w obecnej sytuacji na zaszyfrowanym telefonie? przez ADB Sideload?
 5. Hmm, a w wersji 9.12.12 było wszystko ok. To znaczy, że w międzyczasie zepsuli? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 6. Play Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 7. no niestety, jak odbieram połączenie to jest ok, jak ja dzwonię to mnie nie słychać... sprawdzone kilkukrotnie z różnymi rozmówcami Potwierdzam, wyłączenie Voice Match pomaga. to został tylko problem z TWRP. Kusi mnie flashować przez fastboot do stabilnej a potem do ostatniej sprawdzonej bezproblemowej wersji 9.12.12. Tylko to jest równoznaczne z wyczyszczeniem telefonu. Czy jest sens czekać na naprawę (nie wiadomo kiedy) twrp?
 8. Oprócz twrp i problemów z szyfrowaniem nie działa także na RN7 mikrofon w połączeniach wychodzących. Czy jest jakaś możliwość powrotu do poprzedniej wersji miui bez utraty danych? I w jaki sposób będzie można zaktualizować telefon jeśli np. za tydzień Xiaomi naprawi miui ale twrp nie?
 9. Czołem, może ktoś miał już taki problem. Szukają niestety nic nie znalazła. W skrócie. Od samego początku odkąd rok temu zakupiłem Mi4C nie mogę wysyłać ani odbierać wiadomości MMS. Próbowałem konfigurować punkt dostępu na różne sposoby, niestety bez rezultatu. Nawet ustawienia odnalezione na forum play'a nie pomogły. Czy ktoś z was ma jakąś radę? W załączeniu moje aktualne ustawienia APN
 10. święty androidzie, poszło czekać to jedyna recepta...
 11. Piszę, bo już próbowałem wszystkiego i nic. Ciągle 50% i komunikat, że dane na koncie są inne niż na telefonie. Ale tak się zastanawiam, że wszyscy piszą by czekać i czekać, ale od którego momentu? A dokładnie: 20 dni temu dostałem zgodę na odblokowanie, potem zaktualizowałem miui 6.12.22 do 7.2.23. Następnego dnia przeprowadziłem na wszelki wypadek synchronizację konta Xiaomi, zaznaczyłem w opcjach programistycznych "zdjęcie blokady OEM" i nadal nic. Od wykonania której czynności należy liczyć czas?