Jump to content

Coolek33

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3s prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Coolek33's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. A jak go zarzuciłeś? Na czysto czy bez wipe data? Ja przez w tygodnie używałem go na brudno. Po wipe data sporo moich problemów zniknęło. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 2. Ok. Będąc na xiaomi.eu 12.0.3.0 stable używając orangefox zaktualizowałem najpierw foxa do wersji wspierającej A11. Potem na brudno sflashowałem 12.5.1.0. Wszystko narazie działa. Fox widzi pamięć wewnętrzną. Moje miui się różni bo używam wersji MMX.
 3. Czyli generalnie gdybym przeszedł w foxie na to twrp to musiałbym zrobić format data żeby widziało pamięć wewnętrzną?
 4. W sumie aktualnie jestem na foxie i chciałem przejść na twrp ze względu na 11. I wiem, ze poprzednie wersje mają z tym problem. Nie wiedziałem, że nic nie poprawili. A gdzie to wykopałeś?
 5. Czy można sflashować ostani stable za pomocą ostatniego dostępnego twrp robiąc tylko wipe cache/dalvick? Przechodzę z 12.0.3 stable.
 6. Co do tych kanałów to miałem podobnie gdy sam organizowałem listę. Teraz poprostu zostawiam tak jak tv je znalazł bez zmiany kolejności itp. I jest ok. Co do wybudzania to gdzieś czytałem, że rano tv szuka aktualizacji. Na noc wyłącz go przytrzymując power i w sumie nie zdażyło mi się żeby się sam wybudził. Może masz włączoną opcję wybudzania po świecić wifi lub Lan. Jest taka opcja ustawieniach programistycznych.
 7. Powinny się nadać. Choć mam coś podobnego to ustawienie przycisków jest inne. I trochę ciężko się gra. Ale pad od Xbox series x działa idealnie.
 8. U mnie router odwala cała robotę. Nawet torrenty ściąga. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 9. Szczerze to tej wbudowanej użyłem tylko raz żeby sprawdzić co potrafi. A tak oglądam na tym co Ci wymieniłem. Odtwarzają zawartość mojego dysku podłączonego do routera jako smb lub dlna. Czytają napisy zewnętrzne. W Nova video możesz sobie podpiąć ulubione foldery i ściągnie Ci okładki i opisy do Twoich filmów. Będzie wyglądać to jak jakiś serwis streamingowy. Chińczyki tak rozwiązali dostęp do usb w tym tv, że przy moim wieszaku prawie nie da się go wsadzić. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 10. A czego używasz do oglądania na tym Tv? Ja używam Nova video, vimu player bądź vlc. Póki co nie narzekam. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...