Jump to content

Daruma

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Daruma

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daruma

  Pie 9 na RN5 Pro

  Cześć, i stało się. Mamy 9 Pie na RN5Pro. Super. pytanko moje do Was... czy wiecie jak ewentualnie wgrać kolejne aktualizacje, bo stary sposób już po wgraniu Pie niestety nie działa. Czy ktoś już z Was próbował takiej sztuczki?
 2. Dzień dobry, i jedno pytanie - proszę - czy rom RN5Pro jest taki sam jak RN5? Mam RN5 i chiałem wgrać polski - a zauważyłem, że jest tylko RN5Pro.
 3. Ok. Proszę o prosta odpowiedź (jeżeli mogę Was prosić) czy rom RN5PRO jest taki sam na RN5?
 4. A teraz to co najlepsze. Panowie z xiaomi4you w Warszawie dokonali cudu i telefon działa! Super, polecam, jakby ktoś miał kłopot!
 5. Dzięki. Zawieście gdzieś to na górze!! Cóż... chyba wybiorę się do sklepu.
 6. Cześć, w dużym skrócie... kupiłem RN5, uzyskałem zgodę i telefon odblokowałem, wgrałem co mogłem, później Miui 10 i... komplikacja ze sklepem PLAY. Przystąpiłem do wszystkiego od nowa i pomyślałem, ze wgram jednak niższą wersję, z poprzedniego tygodnia. Oczywiście jestem amatorem w tym wszystkim... ale postępowałem zgodnie z ogólnie dostępnymi informacjami. ROM się wgrał na TWRP ale... no właśnie. Restart telefonu i ... zamilkł. Nie reaguje na nic. Macie pomysł? Czy to już etap ciężarka ... (cegły) na wolno leżące papierki?
 7. Cześć. Kochani, chyba przesadziłem. Odblokowałem zgodnie z instrukcją i uzyskałem zgodę. Zatem zabrałem się za resztę. Wgrałem na końcu polski rom i coś się zawisiło ze sklepem, więc powtórzyłem wszystko od początku, ale wziąłem wersję przedostatnią romu. Myślałem, że może później wgram nowsząm z aktualizacją. I niestety - wyłączył się chyba na stałe. Brak możliwości włączenia :-)). Chyba cegła. Czy ma ktoś pomysł? Nie reaguje nawet na ładowanie...
×
×
 • Create New...