Jump to content

vigo

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vigo

 • Rank
  Nowy
 1. Zamiast Amerykanów będą Cię szpiegować Chińczycy Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 2. czy moglibyście napisać swoje wrażenia z używania GPS w REDMI 4 pro, szybko łapie fixa? Działa dobrze jako nawigacja w samochodzie? no i przede wszystkim, biega ktoś z Endomondo? Nie ma przekłamań, biegania po rowach, na skróty itp?:) Myślałem o kupnie MI5, ale w temacie tamtego telefonu ludzie strasznie narzekają na GPS...
 3. Jeszcze mi chodzi po głowie żeby mu dać synowi moje G2 a samemu coś kupić innego. I tu powstaje pytanie, jak się ma takie LG G2 w stosunku do Redmin 3s - czy to przepaść czy też Redmi nie jest tak dużo lepsze (a może w niektórych aspektach gorsze)?
 4. no to chyba nie ma co kombinować tyslko 3s. OK, zatem gdzie? Ibuygo z ubezpieczeniem od VAT?
 5. 4pro trochę za duży dla 11latka. Zresztą 3s też sporawy, ale ciężko chyba kupić coś mniejszego w dobrej cenie z rozsądnymi bebechami?
 6. Potrzebuję coś dla syna. Priorytet to Pokemon GO - czyli dobrze działający GPS, do tego dobrze by było aby w miare wymagające gry chodziły płynnie. Ogólnie aby telefon nie zamulał. Raczej rozmiar do max 5 cali. Myślałem o Redmi 3s. Poproszę też o poradę, gdzie kupić (pewnie w Chinach :P) i jak nie dopłacać VAT SSM? Wdzięczny będe także za linki.
×
×
 • Create New...