Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[email protected]'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, proszę o pomoc w następującej sprawie. W moim Redmi 4 Pro, działającym dotychczas bezproblemowo (Miui 8 PL) korzystałem również z "OK Google"; wszystko funkcjonowało należycie. Od jakiegoś czasu - bez żadnej zmiany ustawień i instalowania nowych aktualizacji - po kliknięciu w mikrofon na belce "Google" nie otwiera mi się możliwość wybierania głosowego, tylko na belce powiadomień pojawia się godzina (tak, jakby jakaś aplikacja działała w tle) i blokuje się ekran: nie można otworzyć żadnej aplikacji ani zmienić ekranu na inny. Pomaga dotknięcie przycisku "Home" i przy ponownym kliknięciu w mikrofon wszystko jest ok. Zaznaczam, że przyciskom funkcyjnym nie przypisałem żadnych dodatkowych funkcji. Proszę o pomoc, z góry dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam.
 2. Czy warto zakładać konto Xiaomi, jeżeli nie chce się odblokować telefonu? Czy chmura Xiaomi jest godna zaufania, czy pozostać przy produktach Googla i MC (OneDrive)?
 3. Czy warto zakładać konto Ciałami, że jeżeli nie chce się odblokować telefonu? Czy chmura Ciałami jest godna zaufania, czy pozostać przy produktach Googla i MC (OneDrive)?
 4. Witam, problem rozwiązany = pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych.
 5. Przesyłam zrzuty. Telefon kupiłem w "Fontmanii" - Alle...
 6. W kategorii "Pamięć" w systemowym Eksplorerze pojawiły się zamiast nazwy "Pamięć zewnętrzna" krzaczki. Nazwa "Pamięć wewnętrzna" wyświetlana jest poprawnie. Do wczoraj wszystko było ok. Czy można coś z tym fantem zrobić? Czy przywrócenie ustawień fabrycznych może pomóc? Tel. z polskiej dystrybucji, stabilny Global. Poza tym wszystko działa idealnie.
 7. Serdeczne dzięki za błyskawiczną pomoc! Cieszę się, że społeczność Mi jest tak życzliwa. Po kilku dniach użytkowania Redmi 4 Pro sądzę, że pozostanę wierny marce przez dłuższy czas; piszę tak na bazie doświadczeń ze smartfonami Samsunga, Lenovo czy nawet Apple'a. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.
 8. Witam, od kilku dni jestem użytkownikiem Redmi 4 Pro - poprzednio używałem smartfonów innych producentów. Kiedy ktoś do mnie dzwoni pulsuje mi pełnym światłem tylna dioda LED - nie mogę jej wyłączyć (kombinowałem z wyłączeniem wszystkich diod powiadomień itp.). Czy to jest "uroda telefonu", czy to ja nie potrafię Leda wyłączyć? Proszę o pomoc! Telefon pochodzi z polskiej dystrybucji, ma wgranego Stabilnego Globala.
×
×
 • Create New...