Jump to content

Flexior

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Flexior

 1. Witam Od niedawna jestem użytkownikiem telefonu Mi 9T. Aktualna wersja MIUI to Global 11.0.1.0 (PFJMIXM) Stabilna. Niedawno wyszła aktualizacja Androida 10, przez noc pobrała mi się paczka i wyświetliło mi powiadomienie, że jest gotowe do zainstalowania, jednak nie zrobiłem tego, ponieważ zwyczajnie nie miałem czasu. Chciałem to zrobić po południu, ale tego powiadomienia już nie było. W aktualizatorze również nie ma żadnej informacji, a sprawdzanie dostępności nic nie pomaga. Próbowałem zrobić to ręcznie (wszedłem w tryb 'programisty' i ręcznie wybrałem paczkę .zip do aktualizacji) jednak wyskoczył błąd "Nie można zweryfikować aktualizacji: It's not allowed to uprgade to unofficial ROM package". Usunąłem tę paczkę, bo myślałem, że znów pojawi się komunikat o dostępnej aktualizacji, jednak nic takiego nie ma miejsca. Jak jeszcze inaczej mógłbym zaktualizować tego Androida? Najlepiej bez łamania bootloadera.
 2. Prawdopodobnie skupię się na kupnie z Polski. Dziś zauważyłem ofertę w DRAGONIST za 1293 zł oraz w EMAG za 1325 zł (w ofercie jest napisane "Sprzedaje i dostarcza: DRAGONIST, czego trochę nie rozumiem, ale po prostu nie zapoznałem się z funkcjonowaniem tej strony). Chyba poczekam ostatecznie do czarnego piątku, a jak nic w ten dzień nie będzie to już trudno.
 3. WitamKupuję nowy telefon i wybór padł na Xiaomi Mi 9t 6/128 GB, czarny lub niebieski.Od razu dodam, że nigdy nie korzystałem z zagranicznych wysyłek, bo nie miałem po prostu takiej potrzeby i tak samo tym razem wolałbym skorzystać z bardziej 'krajowych' rozwiązań.Wracając do tematu, od kilku dni obserwuję oferty cenowe tego telefonu na polskim rynku. Można kupić w cenie od 1300-1350 zł przez allegro, ale sprzedaż w tym przedziale cenowym oferują firmy, które zlokalizowane są gdzieś w Azji.W cenie 1400-1450 zł można kupić ten telefon na bardziej zaufanych stronach typu morele, xkom itp.Oferty przeglądam od niecałego tygodnia, ale może znajdą się jakieś osoby, które bardziej orientują się w cenach, są na czasie i mi powiedzą, czy obecna cena 1400-1450 zł jest zbyt zawyżona i np. lepiej jeszcze poczekać? Ewentualnie podać inne rozwiązanie, być może są istnieją jakieś kody rabatowe.
 4. Witam Czy jest jakaś możliwość, by telefon obsługiwał filmy z rozszerzeniem .avi? Obecnie konwerteruje filmy z rozszerzenia .avi do .mp4 za pomocą programu w komputerze, jednak zaczyna to być uciążliwe ze względu na czas takiego konwerterowania, który wynosi około 0,8 x czas długości filmu.
 5. W podanym wcześniej linku jest karta 64Gb i jest to właśnie SDHC
 6. Ja nie mam żadnej karty pamięci, żeby sprawdzić, a chcę kupić dlatego zapytam tutaj. Czy ta telefon RN3P będzie obsługiwał tę kartę? http://allegro.pl/kingston-karta-pamieci-64gb-micro-sd-class-10-uhs-i6072662967.html
 7. Są jakieś zniżki/rabaty dla użytkowników forum?
 8. A czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z gwarancją w tym sklepie i mógłby się podzielić informacjami?
 9. Z racji braku posiadania konta bankowego w grę wchodzi jedynie płatność przez zwykły przelew bankowy, ewentualnie przy odbiorze.
 10. Nie wiem, nie znam się na tym, dlatego pytam się na co należałoby zwracać uwagę. Albo inaczej, chcę na ten power bank przeznaczyć około 50zł z przesyłką i nie wiem co wybrać. Mówisz, ze to szmelc, być może, jedynie co mnie odstrasza w tej aukcji to liczba negatywnych komentarzy u sprzedającego, ale jeśli chodzi o sam sprzęt to nie wiem co w nim mogłoby być wadliwego. Patrząc na ceny to z pewnością gorszy od oryginalnych z Xiaomi, ale jak bardzo to już nie mam pojęcia.
 11. Pytanie nie odnosi się konkretnie do tego modelu, ale dotyczy ogólnie power banków xiaomi. Otóż ciekawi mnie różnica cen. Power bank 20000mAh od Xiaomi kosztuje w granicach 150 zł, natomiast na Allegro można kupić power bank o tej samej pojemności już za około 40 zł. Przykład: http://allegro.pl/50-bateria-power-bank-ladowarka-carbon-20000-lcd-i6358469264.html Skąd taka różnica cen? Czy ten tańszy power bank nie nadaje się do telefonów Xiaomi?
 12. Może mi ktoś powiedzieć czym różnią się te dwa pokrowce? Niby takie same, ale inaczej je nazywają: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-etui-ipaky-srebrne-szklo-9h-i6458915708.html http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-etui-oxy-cr-szklo-ekran-i6449223181.html
×
×
 • Create New...