Jump to content

Bart`

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bart`

 1. U mnie ostatnio też telefon zaczął się wybudzać (ale na ekran główny). Dodatkowo miałem problem z przyciskiem home. Też robiłem wipe i nie pomagało. Zdjąłem plecki i przeczyściłem (trochę syfu było) i pomogło . Przestał się wybudzać i home działa jak należy.
 2. poszukaj czegoś co obsługuje Android Auto (nie Mirror Link). Android Auto działa na Mi5. Jak nie zadziała to trzeba pokombinować z kablami (u mnie na oryginalnym od Xiaomi nie działał a na innym już tak)
 3. Ok, dzięki za info. A czy ta OEM będzie ok, czy jednak lepiej dopłacić do oryginała?
 4. Będą pasować do Mi 4c prime? Czy będę musiał wklejać ? Czy wystarczy tylko przełożyć odpowiednie części?
 5. Witam, niestety jestem zmuszony do wymiany panelu LCD w telefonie mego syna (upadł i szybka ochronna nie dała rady). W związku z tym mam pytanie dotyczące wymiany: Który z poniższych paneli wybrać tak aby uniknąć klejenia na taśmy dwustronne i inne prowizorki? ten http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=6232 czy ten http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=6318. Chodzi mi o to żeby było maksymalnie Plug&play czyli tylko wymontowanie starego bez lutowania, klejenia, tylko podpięcie taśm. Czym się właściwie różnią te zestawy?
 6. No niestety muszę trochę popsuć opinię. Kupowałem u niego Mi5 i było parę kwiatków. 1. Nie miał telefonu na stanie - musiałem czekać na niego 2 tygodnie - a deklaruje wysyłkę w ciągu 24h. 2. Pytałem jakie ma wgrane oprogramowanie - twierdzi że telefony mają odblokowane bootloadery i bez problemu można wgrać Miui ze strony miuipolska.pl. Trochę wydłao mi się to podejrzane - niby jak oni zdejmują ten bootloader? Przezornie wystąpiłem o zgodę na zdjęcie booatloadera do xiaomi (nie było problemów po 2-3 dniach miałem ją). Telefon przyszedł ale wgrane było Miui global w wersji stable. Oczywiście o żadnej aktualizacji do miui polska nie było mowy. Musiałem się trochę pobawić (wgranie global dev, potem odblokowanie telefonu, wgranie miui v7 przez Miflasha i potem wgranie miui v8 ze strony miuipolska.pl Także pytajcie czy ma towar na stanie i co tam faktycznie jest wgrane.
×
×
 • Create New...