Jump to content

D1010

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About D1010

 • Rank
  Nowy
 1. O, temat dla mnie. Ten sam problem. Zarówno na Globalu, jak i na MIUI 6.10.13 od MIUIPolska. Wymieniłem kartę, wymieniałem appki, koniec końców wymieniłem nawet operatora- nic to nie dało. Dalej niektóre sms kompletnie do mnie nie dochodzą. Moje spostrzeżenia: - Mam wrażenie, że mając "ubite" appki od sms problem jest większy. Tak jakby SMS nie mógł się wtedy "dobić" - Co ciekawe, wyłączyłem inteligentne oszczędzenie energii MIUI, zostawiłem na sztywno włączoną appkę do sms + GhostSMS, ale po wybudzeniu telefonu i tak wyglądało na to, że appka została ubiita przez system i startowała o
 2. Dziękuję, wszystko jest ok, mam nadzieję że jeszcze wymiana sim pomoże mi na te zagubione sms.Więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na MIUI Polska na Androidzie 6
 3. @primek, @luki! - Dziękuję bardzo za porady, wrzuciłem TWRP Cofface + MIUI z linku od lukiego, wszystko poszło gładko. Powiedzcie mi tylko jeszcze jakie SU teraz zaflashować? To ma być jakieś konkretnie skrojone do tego modelu czy mogę wrzucić np to co proponuje mi TWRP tuż przed rebootem?
 4. Oficjalną, trzy ptaszki na zielono, jak w każdym poradniku.
 5. Ok, w takim razie zaraz zabieram się do roboty, dam znać jak poszło. Tylko jeszcze dla pewności : ostatnia wersja MIUI Polska na Redmi Note 3 Pro to: xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.0.1.0.LHOCNDG_v8-5.1.zip?
 6. Cześć. Zacznę od początku - od pewnego czasu dość sporo sms-ów nie dochodziło do mojej skrzynki na RN3 Pro. Mimo powrotu do stockowej appki problem dalej się powtarzał, więc stwierdziłem że warto wgrać system od nowa, a przy okazji odblokować bootloader i nadać uprawnienia root. Ściągnąłem zatem rom developerski (stąd), wgrałem go przez "Aktualizację", a po skończonym flashowaniu bez problemu odblokowałem telefon (sprawdziłem status przez komendę fastboot oem device-info - device unlocked - true). Tu zaczęły się schody. Korzystając z Waszego poradnika zabrałem się za instalację TWRP.
×
×
 • Create New...