Jump to content

adrian907

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adrian907's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Od dłuższego czasu niektóre z wysłanych do mnie i ode mnie wiadomości nie dochodzą. Taki sam problem posiada również moja druga połowa, na tym samym urządzeniu ( w dodatku to ja namówiłem jądo kupna RN3P). Nie pomogła przesiadka na inne aplikacje SMS, obecnie MIUI Global 8.0 ( 8.0.5.0.) Wiadomości widnieją jako wysłane u mnie, a druga osoba nie ma po nich najmniejszego śladu. Ktoś zetknął się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 2. @muszateq Brawo. Właśnie popisałeś się najbardziej niedorzeczną odpowiedzią na post na tym forum. Nie masz pojęcia jakie metody były przez mnie stosowane ale skomentować bez sensu już nie omieszkałeś;) Dla Twojej wiadomości nadal istnieje pula ludzi którzy mają problemy z odblokowaniem bootloadera mimo pomocy innych - którzy coś wnoszą do tego jak i innych forów o tej tematyce więc nie spamuj niepotrzebnie. End of story.
 3. Co do baterii : A czy macie wlaczona synchronizacje ? U mnie problem zelżał po wylaczeniu jej. Od 6:30 do teraz spadlo 39%, przy uzyciu ekranu na poziomie 2 h 40 min. Co najwazniejsze telefeon w koncu przechodzi w Deep Sleep na przywoitym (choc nie powalajacym) poziomie 68%, wczesniej w CPU Spy jakies 90% pochlaniane bylo przez kochane 691 MHz, teraz jest to 24%. Juz dawno wgralbym nowy system gdyby nie problemy z odblokowaniem bootloadera.
 4. Robię full wipe'a, zobaczymy czy pomoże;)
 5. Potwierdzam, bez zmian. Przez noc ponad 30 % w dół.
 6. Po środowej auto aktualizacji bateria przez 7 h w nocy spada mi o 20% (!) i ogólnie niknie w oczach a telefon ma 2 tygodnie i przedtem 2 dni nie było dla niego problemem z włączonym transferem 24/7, czy ktoś ma podobne problemy ? Chyba muszę wrócić do starej wersji softu.
×
×
 • Create New...