theradziu

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About theradziu

 • Rank
  Nowy
 1. Czyżby wycofali tą aktualizację z OTA z jakiegoś powodu? Mam v11.0.3.0(QFKEUXM) z regionem na Polskę, powiadomienie o aktualizacji dostałem w piątek czy sobotę, changelog przeczytałem a z braku czasu i braku wifi pod ręką olałem instalację, dziś mam już czas i chcę zaktualizować telefon a Updater uparcie twierdzi że v11.0.3.0 jest najnowsza, poskakałem po europejskich krajach i na każdym to samo.
 2. @bergmen dzięki. @wtbn znajomej pomagam dosyć zdalnie, sam nie miałem okazji zdiagnozować telefonu, bazuje na tym co mówiła, też wydawało mi się ze soft, bo slyszalem gdzies ze ten sklep wgrywa go 'na odwal'. No i szansa na hardwarowy problem z takimi objawami raczej nikła.
 3. Znajoma kupiła Xiaomi Redmi 3 na http://xiaomi.com.pl/ (już wie że zle postąpiła, proszę tego nie komentować) Otrzymała telefon z wgranym MIUI 7, ale póki co telefonu nie można uzywać w ogole; Po pierwszym uruchomieniu wyswietla jej się początkowy setup: Po wyborze języka (jakiegokolwiek) i tapnięciu w "dalej/next/jakikolwiek odpowiednik tego słowa w jakimkolwiek języku" instalator zachowuje się jakby przechodził dalej, ale wraca do wyboru języka. Nie da się tego w żaden sposób pominąć. Za którąś próbą (nie pierwszą) po kliknieciu w przycisk ekran zrobił się biały i pomógł tylko reset telefonu. Jak rozwiązać ten problem? Domyślam się że sklep wgrał jakąś felerną/lewą wersję miui lub zrobił to nieudolnie i stąd ten problem (mam nadzieje ze softwarowy a nie hardwarowy) Spotkał się ktos z tym problemem? Pozdrawiam