n_v

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About n_v

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2
 1. n_v

  MIUI 8.11.22/23

  Kiedy jest aktywne "Wyszukiwanie sygnału GPS" to na pasku powiadomień zamiast odpowiedniej ikony pojawia się ikonka zrzutu ekranu. Ma ktoś podobnie? Mix 2. Nie wiem czy jakieś inne ikonki też mają problemy że pojawiają się inne, póki co na to zwróciłam uwagę.
 2. Na razie tylko pulpit główny nadaje się do pokazania publicznie. Motyw: któryś z domyślnych, chyba Rose Ikony: Flatcons Black Icon Pack Apex Launcher
 3. Wczoraj miałam podobny problem w nowiutkim Mi4C od Goldwaya. Adb widział telefon, ale fastboot za chiny ludowe. Pomogła następująca rzecz: po podłączeniu do kompa urządzenia w trybie fastboot wejście do menedżera urządzeń ręczna zmiana sterownika USB z wersji 11 na 9. Co prawda pisałeś że próbowałeś z różnymi sterownikami więc to pewnie nie to, ale może komu innemu się przyda.
 4. n_v

  Xiaomi Mi Band

  No na dobrą sprawę to nie powinno to nie działać. Więc jak uda mi się kupić gdzieś okazyjnie to zdam relację jak jest.
 5. n_v

  Xiaomi Mi Band

  Wg specyfikacji ma grubość 9,9 mm a od 4 lat noszę w ten sposób zegarek który ma 1,5 cm i jestem do tego totalnie przyzwyczajona. Więc raczej się o to nie obawiam, bardziej o prawidłowe działanie.
 6. n_v

  Xiaomi Mi Band

  Cześć, myślę o kupnie tego gadżetu a konkretnie wersji 1s. Czy opaska będzie działać prawidłowo jeśli będę ją nosić odwrotnie, tj. "twarzą" w dół? Tak jak przykładowo zegarek na tym zdjęciu: link Szczególnie chodzi mi o pulsometr, no i czy nie będą się np. zaświecać ciągle diody?
 7. Edit: Przepraszam za pomyłkę, oczywiście temat powinien znaleźć się w dziale Redmi 2 Niedawno kupiony na dragon-tt moduł wyświetlacza do Redmi 2S - działa bez problemu, chociaż minimalnie inaczej wyświetla zielony i niebieski. Ale zastanawia mnie jedna rzecz, w oryginalnym który był w telefonie od nowości na dole jest "okienko" przez które widać kawałek płytki drukowanej i dwa wystające elementy. W nowym wyświetlaczu widać jakąś czarną jakby osłonę płytki, wystajacych elementów nie ma. Co to za elementy, czy to kwestia innej partii? Czy może udało mi się jednak kupić podróbkę? Niby był "genuine original". (http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6038#) Załączam zdjęcie, chociaż telefon jest już skręcony więc może nie widać dokładnie.