Jump to content

Elejzo

Użytkownicy
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Elejzo

 1. Elejzo

  Pomocna dłoń

  @puder Przy pierwszej próbie odblokowania BL miałem to samo. Pierwsze co zrób to wgraj global dev od Xiaomi. Następnie w miflashunlock loguj się przez ID konta. U siebie posiadam taką dziwną zależność... Przy logowaniu się przez email nie przechodzi 50% a przez ID przechodzi. Nie mam pojęcia jak to funkcjonuje w ten sposób.
 2. @FromWP Podczas flashowania w programie MiFlash wyskakuje mi coś takiego... (załącznik) Co z tym fantem zrobić? sadsa.bmp @edit Problem rozwiązany. Po 4godzinach walki udało mi się ożywić smoka Próbowałem mnóstwo kombinacji z trybem EDL, różne wersje MiFlasha, różne wersje romów. W każdym przypadku jakiś problem był, a to nie wykrywało w ogóle telefonu ani w fastboot ani w EDL, a to jakiś błąd w połowie flashowania. Ostatnia myśl, "spróbuje odblokować ponownie BL" jakie było moje zdziwienie gdy przeszło barierę 50% i nie wywaliło żadnego błędu... Potem to już z górki, tryb fastboot, miflash i gotowe... Pomyśleć, że bawiłem się z tym jakieś 4 godziny, a rozwiązać go można było w 15 minut
 3. @FromWP Podłączyłem go do ładowarki na etapie loga Mi. Telefon chyba się ładuję ponieważ ładowarka jest ciepła i telefon również stał się troche bardziej ciepły, po tym raczej wnioskuje, że bateria się ładuję. Jeżeli jakimś cudem telefon by się rozładował przez noc to będe w poważnych tarapatach?
 4. @FromWP Hmm, teraz przytrzymałem power, po zniknięciu logo przytrzymałem również volume up i down. Ekran stał się czarny, ale nie podświetlany więc nie wiem na pewno czy jest to tryb download czy po prostu telefon jest wyłączony.
 5. @FromWP Super, działa A da się wyłączyć po prostu telefon? Aktualnie nie mam dostępu do komputera z 64bit systemem więc nie mam jak flashować, dopiero jutro wieczorem podjadę do kumpla. A raczej średnio żeby telefon chodził tak całą noc.
 6. Witam. Chciałem przejść z xiaomi.eu 6.8.25 na Global Stable 8.0.20 pobrałem stąd - http://en.miui.com/thread-349690-1-1.html wersja pod recovery. BL Odblokowany, TWRP wgrane. Zrobiłem wipe, oprócz internal storage, oraz sd, wybrałem z Install .zip i nie wiem jakim cudem wystąpił bootloop. Teraz wisi na logo Mi i co jakiś czas wibracja i się restartuje. Teraz tutaj moje pytanie jak wyłączyć telefon? Gdy przytrzymuje przycisk zasilania telefon się tylko restartuje. Wtedy wejdę do fastboot, przez skrypt do download i przez MiFlash wgram globala normalnie.
 7. @arkoholik poczytaj trochę. https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ Tapnięte z Redmi 3
 8. Ładowany w sobote wieczorem. Nie wiem jak [email protected] wyciskasz z niego 13h o.O xiaomi.eu 6.8.25 Zasięg 3g Tapnięte z Redmi 3
 9. https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ I nic więcej
 10. Działają Wam long screenshoty w Google Chrome? Mi nie :/ xiaomi.eu 6.8.25 Tapnięte z Redmi 3
 11. W Mi4c a Mi3 raczej nie będzie różnicy w baterii. Jeżeli chodzi o RN3P to z tego co wyczytałdm na forum SoT pomimo 4000mAh wychodzi koło 5-6h. 1080p i taki procek jednak zjada dużo. Na Redmi 3 - lepszy aparat niż w Mi3 i tutaj już około 10h SoT Tapnięte z Redmi 3
 12. Ktoś testował może jak wypada z baterią 6.8.25 Global a xiaomi.eu? Jest duża rożnica, czy praktycznie nie ma jej w ogóle?
 13. @cukru A jakiego używałeś pakietu GAppsa do tego CM'a?
 14. Takie pytanie, jaki GApps pobrać na Redmi 3? http://opengapps.org/ chodzi mi o zakładke "platrform"?
 15. @cukru A którego CM'a polecasz? Tego 12.1 od nehza?
 16. Witam. Szukałem trochę na forum ale nie znalazłem odpowiedzi w kwestii wgrania czystego Androida. Nakładka MIUI mi się podoba, lecz mam problemy z klawiaturą i powiadomieniami. Trochę poszukałem i znalazłem coś takiego, http://www.androidauthority.com/download-nexus-launcher-apk-707338/. Wchodzi to w grę? Używał ktoś tego? Pozdrawiam. BL Odblokowany.
 17. Jeżeli chodzi o 6.8.11 bateria trzyma bardzo dobrze. Przy 2 dniach użytkowania od 100% udało mi się wycisnąć z niego 11,5h SoT. Aplikacje jakie były używane to social media typu, facebook,snapchat. Kilka 15minutowych filmików na youtubie, troche twitcha, Wi Fi wyłączane tylko na noc.
 18. Witam. W moim egzemplarzu Redmi 3 występuję coś takiego, że gdy ładuje normalnie, z wyłączonym ekranie, prąd jaki mi pobiera to 1,8/1,9 - norma. Ale gdy włączę wyświetlacz według aplikacji Ampere jest to około 0,4 do 0,6, wtedy ładuje się naprawdę wolno. Podejrzewam, że jest w jakimś rodzaju zabezpieczenie przed przegrzewaniem się baterii, ale nie wiem. Oryginalna ładowarka, Global 6.8.11 Macie tak samo w swoich egzemplarzach? Da się to wyłączyć, zalecacie coś takiego, czy nie?
 19. Kupiłem ten telefon kilka dni temu min. do PokeGo. Działa świetnie, nic nie przycina, gps również dokładny. Jedynie mam problem z AR gdyż trzęsie mi troche ekran, ale jak wyłącze to ideolo.
 20. @FromWP I tak jestem pod wielkim wrażeniem tej baterii. Pomiędzy moim starym telefonie (Nexus 4, beznadziejny SoT) a Redmi 3 są mliony lat świetlnych jeżeli chodzi o SoT. Jak i również wszystko inne
 21. Nowy Global 6. 8. 11 Jednym słowem - wow Zaczynałem z 92% Jak narazie 52% zobaczymy jutro.
 22. @cincin27 Hmm, nie mogę znaleźć opcji "select alphabet qwerty"
×
×
 • Create New...