puder

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About puder

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę, że sporo tu opisanych problemów, a mało wskazówek jak je rozwiązać. No ale spróbuję dorzucić swój kłopocik, może akurat Ktoś pomoże. W moim przypadku - Xiaomi Redmi Note 4 - problem z AA polega na tym, że nie działa wybieranie głosowe. Przy próbie dzwonienia pojawia się komunikat, że jak tylko się zatrzymam to mam w telefonie nadać jakieś super uprawnienia dla aplikacji GOOGLE. Poświęciłem troszkę czasu na sprawdzenie o co chodzi i okazało się że GOOGLE ma już nadane wszystkie możliwe uprawnienia, a wybieranie głosowe nadal nie działa. W przypadku gdy wybiorę numer na ekranie to rozmowa nie jest kierowana na zestaw samochodowy, tylko telefon przechodzi na głośnik. Problem nie znika mimo, że mam już 3. wersję AA.
 2. puder

  Program FLEX

  Szanowni Forumowicze, zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej córki w staraniach o zdobycie głosów w "zmaganiach" amerykańskich rodzin, goszczących zagranicznych uczniów w USA. Dzięki głosom oddanym wczoraj udało się im awansować z miejsca 9 na 3. Nadal jest szansa na wyższą lokatę. http://woobox.com/it3gsx/gallery/urhRgVPlD3M Serdecznie dziękuję za każdy głos.
 3. puder

  MIUI 7.3.23

  Tak właśnie jest. Próbowałem uruchomić tryb Recovery z poziomu aplikacji AKTUALIZACJA, ale oczywiście się nie udało. Czy da się to jakoś naprawić, skoro się popsuło (wcześniej działało bez zarzutu).
 4. puder

  MIUI 7.3.23

  Od wersji 7.3.16 nie chce mi się instalować nowy ROM. Nie uruchamia się TRW tylko następuje restart androida. Proszę o wskazówki co może być przyczyną i jak rozwiązać problem
 5. puder

  MIUI 7.1.19

  Dzięki za wyjaśnienia. Nie będę już tracił czasu na pobieranie pliku przez OTA, żeby po 20 minutach przekonać się że to stary ROM
 6. puder

  MIUI 7.1.19

  OK - pojąłem - choć dziwię się że dotychczas tak właśnie dokonywałem aktualizacji i wszystko śmigało aż miło.
 7. puder

  MIUI 7.1.19

  Dziwne, że dotychczas działało poprawnie. Al pobieram ręcznie i działa. Dzięki za wyjaśnienia
 8. puder

  MIUI 7.1.19

  Ale ja korzystam z opcji "Pobierz aktualizację Xiaomi.eu" a nie z OTA
 9. puder

  MIUI 7.1.19

  Pobierając ostatnią wersję MIUI (7.1.19), czekałem sporo czasu na jej ściągnięcie. Na koniec okazało się że pobrany został plik do wersji 7.1.12, którą mam od tygodnia zainstalowaną. Czy jest jakiś problem z serwerem aktualizacji czy to problem z moim Redmi 3.
 10. I tak jest lepiej niż w czystym Androidzie.
 11. Dziękuje za wskazówki. Nie wpadłem by przesunąć ekran ustawień na sam dół, gdzie ukrywa się ta opcja. BTW dlaczego przestawiła się samoczynnie w inna pozycję po wgraniu najnowszego MIUI?
 12. Wersja MIUI: 8.2 xiaomi.eu; 6.11.17 (rozwojowa) Posiadany smartfon: Redmi 3 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu po aktualizacji ROMu występuje problem z obsługą przycisków w pasku stanu. Kiedyś można było wybrac kilka opcji jedna po drugiej (np. WI-Fi, Jasność, Bluetooth, itd.) i na końcu zamknąć panel. Teraz po wciśnięciu jednej opcji panel automatycznie się chowa. Strasznie to upierdliwe.
 13. Co zrobić, żeby widget pogodowy aktualizował pogodę automatycznie. Póki co ma cos tak ustawione, że odświeża się tylko gdy kliknę w pogodę. Sądziłem ,że skoro jest połączony z zegarem to pobiera dane na bieżąco.
 14. Musisz dać uprawnienia do wyświetlania komunikatów na ekranie blokady. Wchodzisz w Ustawienia (Urządzenie) > Zainstalowane > YANOSIK > Zarządzanie uprawnieniami > Na ekranie blokady
 15. Musisz dać uprawnienia do wyświetlania wyskakujących okien. Wchodzisz w Ustawienia (Urządzenie) > Zainstalowane > YANOSIK > Zarządzanie uprawnieniami > Wyświetlalnie wyskakujących okien