Stachu

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stachu

 • Rank
  Użytkownik
 1. Cześć, słuchajcie, mam problem z moim Redmi 3S. Przeczytałem temat, a nawet forum i nie do końca wszystko zrozumiałem. Mam nadzieję, że rozumiecie, dużo treści, a ja jestem tu nowy. Może ktoś mnie naprowadzi na właściwy tor? Problem polega na tym, że nawet nie wiem co dostałem od sprzedawcy. Na pudełku są chińskie znaki z numerem 3. Jest to Redmi z 32 GB i 3 GB ramu, ma czytnik linii papilarnych, ale czy to Pro czy wersja 3S to nie wiem;/ No dobra, do telefonu chce wgrać nowy soft, bo ten który mam to niby MIUI Global 7.3.2.0.0. Problem polega na tym, że telefon po jakimś czasie rozłącza się z siecią Wifi i często nie może połączyć się ze sklepem google. Zawsze są trudności z uwierzytelnieniem. Czyszczenie i usuwanie konta działa na kilka godzin i znowu jest to samo. Chciałem wgrać nowy soft i postępowałem zgodnie ze wskazówkami. Napisałem do Chińczyków, telefon pozwolili mi odblokować, jednak odblokowanie przerywa się na 50% i jest komunikat, że nie można rozpoznać oprogramowania. Nie wiem co "Polaczek" sprzedawca mi wgrał, ale chcę zrobić, żeby było dobrze i działało. Nakierujecie mnie?
 2. Czyli wysyłka z Polski i wszystko gra tak?:)
 3. Szukałem już trochę czasu miejca, żeby kupić sobie telefon od Xiomi, no i Pan Buriza wydał się godny zaufania, bo ma sporo pozytywnych opinii na tym forum. Byłoby łatwiej jakby Pan nie miał 6 kont na Allegro:) Dlatego pytam o potwierdzenie, czy mogę bezpiecznie kupić telefon z tej aukcji? http://allegro.pl/show_item.php?item=6272727412&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 a może ten sklep? http://xon24.eu/ Czy to wszystko użytkownik Buriza?
 4. To ostatnie pytanie, ale niezależnie od tego jaką wersję kupię i z jakim oprogramowaniem, nie zapędzę się w kozi róg, że nie będę miał możliwości odblokowania urządzenia i wgrania miuipolska?
 5. A jak to jest z aktualizacjami? Już złożyłem wniosek o odblokowanie telefonu, potem instaluję MIUI 6.7.28ANDROID 6.0.1 , który jest jak zrozumiałem w pełni po polsku, a potem? Za każdym razem od nowa czy automatyczna aktualizacja?
 6. Czyli jednocześnie mówicie, że najlepiej brać jeszcze od goldwaya? To już sobie poszukam jak ogarnąć te zakupy, bo to będzie mój pierwsze zakup w tej formie, ale widziałem poradniki na stronie to chyba ogarnę. Początkowo miałem brać tutaj, ale zdążyłem się przekonać, że nie polecacie
 7. Czyli wychodzi na to, że lepiej kupić 3S i trochę się pobawić
 8. Ja też się podłączę jako zielony, nie chce śmiecić Jaka w zasadzie jest systemowa różnica pomiędzy Redmi 3 a 3s, i który opłaca się kupić bardziej? Są w zbliżonej cenie. Czy jak zakupię 3S, rozumiem dostanę go po angielsku, ale w takim razie będę mógł zainstalować to z Waszej strony: Redmi 3S MIUI 6.7.28ANDROID 6.0.1ROZMIAR 867MBROM HM3SHM3X MD5: 5B99F716C4 | BL: ODBLOKOWANY | DATA: 29/7/2016 i wszystko będzie śmigać bezproblemowo i po polsku? Tutaj wiele już naczytałem, że są problemy. Czy w takim razie nie lepiej kupić wersję Redmi 3, która ma globalny rom?