panfrel17

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About panfrel17

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  022

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy komu na czym zależy. Jak nie grasz to po co ci snap 808 ? Ja np potrzebowałem radia - o dziwo nie jest to standard... każdy powinien dobierać pod swoje zastosowanie
 2. Dla mnie aktywna krawędz to piękny marketingowy bajer - ale in real life nieprzydatny. Organoleptycznie różnicy w wykonaniu nie widzę szczerze mówiąc - i tak sprowadza się do szczęścia czy się trafi solidny egzemplarz czy feler. Jeżeli nie grasz (tu mi4c byłby lepszy) i chcesz mocną baterię - bierz 3S.
 3. Odpowiedz sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze. sam stałem przed takim wyborem i padło na 3S. Mi4c - wydajniejszy w grach (ale jeśli nie grasz to nie ma znaczenia, bo w pozostałym użyciu 3s działa bez problemów), lepszy aparat (tu spora różnica zwłaszcza w wieczornych/nocnych), wyższa półka (aczkolwiek to dla mnie nie argument - 3s nic nie moge zarzucic, akurat mam obydwa przed sobą i jest dobrze). Za to słabsza bateria, brak fingerprinta (ja akurat bardzo lubię), brak radia (!), wersja 3/32 zauważalnie droższa i z tego co pamiętam brak andka 6.0. Redmi 3S - odwrotnie do powyższego. Ja wybrałem jak widać i nie żałuję. Obydwa nie mają pasma 800 - zależy gdzie mieszkasz. w dużych miastach bez znaczenia. Sprawdz swojego operatora.
 4. U mnie przy wyłączeniu optymalizacji Miui w opcjach programistycznych każdorazowo wywala błąd przy próbie wejścia w szczegóły baterii i w aplikacje... - na 7.5.1 stable eu
 5. U mnie przy wyłączeniu optymalizacji Miui w opcjach programistycznych każdorazowo wywala błąd przy próbie wejścia w szczegóły baterii i w aplikacje... Same here - na 8 bardziej RAM żarło i błędy, na stable wszystko ok - 2-3 dni użytkowania, 7-max 8 SoT.
 6. Czy w sposób znaczący - moim zdaniem nie. Ja wziąłem 3 gb, żeby za rok-dwa nie pluć sobie w brodę, że mogłem mieć zapas.
 7. @ZduneX25, czy z paczki instalacyjnej dodatków miui polska można wyrzucić ręcznie katalog z apką, której nie chce instalować (klawiatura xperia), a reszta zainstaluje się OK ?
 8. Ja jak Vallhalen, odblokowałem bezpośrednio ze stable, bez instalowania dev. Miałem wersję 7.5.1
 9. Kumplowi od Goldiego przez sellers shipping method szło równo 14 dni, więc bez przesady
 10. DHL ? to równa się prawie pewny VAT. Sellers shipping method nie mogłeś?
 11. W spemallu kupowałem - za komplet z przesyłką EU (bez VAT, przyszło w 8 dni) i 2letnią gwarancją w Europie wyszło 180 USD. Z tego co widziałem z kuponami znajdziesz na IBG w bardzo podobnej cenie. U Goldiego taniej, ale za cenę gwarancji. Twój wybór.
 12. Co masz na myśli pisząc Xiaomi Polska?
 13. @popis1, szkło i etui dostaniesz w standardzie przy zakupach np. u Goldiego albo Spemall. Ja wziąłem wersję 3/32 i nie żałuję, chyba bardziej futureproof (albo tylko moja racjonalizacja )
 14. Potwierdzam, ja dostałem zgodę po 3 dniach