Jump to content

idleman

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About idleman

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI2S 32GB
 1. Niestety mam podobnie od kilku dni. Bateria ma załóżmy 40%, telefon z zarzuconą jakąś appką (np. endomondo lub Kamerka) i pada. Próba włączenia i pokazuje rozładowanie-1%. Po podpięciu do ładowarki (tak, tak, kilku różnych) po chwili wraca 40%. Odłączam i za chwilę mam 1%, podłączam ponownie i zaczyna ładować od 1%... Źiiiwne. MIUI 8 by xiaomi.eu, 6.6.23 (rozwojowa)
 2. Dotarłem do tego menu (już wcześniej), ale nie za bardzo rozumiem, które ustawienia miałbym zmienić, żeby wpłynąć na dźwięk ładowania? Dźwięk powiadamiania nie wpływa na tą sytuację.
 3. Cześć, Czy jest jakaś ludzka metoda na wyłączenie dźwięku podłączania/odłączania USB w obecnym ROMie ? (Nie chodzi mi o trik typu wyłączenie dźwięku/włącznie dźwięku). Wstaję do pracy wcześniej niż niejeden piekarz i budzę tym radosnym odgłosem moją lubą. Problem jest poważny
 4. Z przyjemnością pozostaje mi potwierdzić i polecić - kilka dni używania i zero problemów. Fajnie, bo CM mimo, że spoko, to MIUI ma wiele spraw lepiej pomyślanych.
 5. Zagadkę chińskich znaków rozwiązałem sam (bo chyba tylko ja miałem z nią problem). Zauważyłem, że taki sam pojawił się u mnie na Oneplus One i zaczęło mi cuchnąąć. To niektóre motywy zbyt silnie ingerują w system i zastępują poszczególne menu taką mało międzynarodową wersją.
 6. W ramach sobotniej nudy zrobiłem full wipe i zainstalowałem system od nowa. Opisywany przeze mnie problem chińskich znaków w aplikacjach wtedy nie istnieje (więc pojawia się z czasem). Pojawił się za to nowy problem, całkowicie uniemożliwiający pracę. Otóż pewne 'rzadko używane' appki, np. gmail, proszą o aktualizację sklepu play (pewnie google services) do najnowszej wersji - 6.1. Aktualizacja nie kończy się sukcesem - zawiesza telefon i powoduje samoczynne resety do czasu przywrócenia wcześniejszej wersji aplikacji. Jakieś sugestie ?
 7. Są dostępne inne języki, zmieniałem też na słowacki. Przy zmianie języka zauważyłem, że zmienia się ... nazwa operatora PLAY na PCCW-HKT.
 8. Tak, przełączałem wcześniej na angielski, ale bez poprawy. Ma mnie w ... 屁股
 9. W sumie można mieć z tego bekę, bo: a) to zadanie rozwojowe, czy pamiętasz, co się kryło pod tą pozycją w menu kumpel stwierdził, że już w ogóle się nie idzie ze mną dogadać, jak odrzuciłem jeg połączenie z SMSem po mandaryńsku
 10. Czy na xiaomi.eu_multi_jflte_4.11.3_v5-4.4.zip też macie problem, że sporo rzeczy jest niespolszczonych ? Właściwie, to mam wrażenie, że początkowo są, ale z czasem zamiast polskich komunikatów zaczynają pojawiać się chińskie w coraz większej ilości.
 11. Faktycznie, mijają 2 tygodnie na kernelu Ausdim i mogę potwierdzić brak reebotów. Są inne przypadłości, np. przestwały działać przyciski, aparat nie chciał zrobić zdjęcia, ale generalnie nie jest to nagminne i pomagał restart. Nie widzę zależności pomiędzy zmianami operatorów czy używaniem LTE a zwisami. Na LTE siedzę ciągle a jadąc do pracy mijam miejsce, gdzie przelogowuje mnie na nadajnki T-Mobile (z Play) i kłopotów nie mam.
 12. Ja co prawda zostałem na 4.5.23 ale sprawę z rebootami widzę nieco inaczej. Są dni, kiedy jest wszystko OK, a później trafia się dzień, w którym wali kilka bootów. Przesiadłbym się na MI3, gdyby nie LTE a tak - trzeba się męczyć.
 13. Jakieś wieści po tych kilku dniach? Lepiej/gorzej/tak samo?
×
×
 • Create New...