Jump to content

batko90

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

batko90's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ja właśnie zastanawiam się nad Xiaomi Mi A2 Lite a Motorolą One... Zależy mi na tym, aby ekran nie był olbrzymi, tylko najlepiej okolice 5,5 cala no i celuję w taką samą kwotę jak Ty...
 2. Od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Mi4C. Jednak w ostatnich miesiącach bateria robi się coraz bardziej zawodna i myślę o przesiadce na nowy model. Moje wymagania to: - jak najmniejszy rozmiar, najlepiej porównywalny do Mi4C - w miarę dobra bateria - w miarę dobra wydajność. Zastosowanie będzie uniwersalne, interesują mnie tylko nowe, nie używane. Zupełnie nie interesuję się tym, co ostatnio dzieje się na rynku, dlatego proszę o poradę co wybrać w budżecie 1000-1300zł. A może telefon jakiejś innej marki niż Xiaomi będzie lepszy do mojego zapotrzebowania?
 3. batko90

  MIUI 8.8.2

  Czy ktoś wie, czy są już jakieś motywy kompatybilne z MIUI 10? Na który nie kliknę w przeglądarce motywów, wyświetla się komunikat, że nie obsługuje funkcji M10. A te domyślne pozostawiają wiele do życzenia... PS. W tej wersji zaczęły mi działać powiadomienia aplikacji na górnym pasku, które zniknęły wcześniej po przejściu na M10.
 4. batko90

  MIUI 8.7.26

  Dziękuję zadziałało. A teraz kolejny problem - czy da się jakoś zmienić kolejność ekranów? W poprzednim MIUI miałem takie ułożenie: EKRAN DODATKOWY - EKRAN GŁÓWNY - EKRAN DODATKOWY. Teraz mam: GŁÓWNY - DODATKOWY - DODATKOWY. Da się to jakoś przestawić, by główny był w środku?
 5. batko90

  MIUI 8.7.26

  Po aktualizacji nowego MIUI mam trzy pytania: - w jaki sposób utworzyć nowy ekran na ikony lub widgety? W poprzednim MIUI wystarczyło przeciągnąć dowolną ikonę maksymalnie na krawędź i tworzył się nowy ekran. Teraz ta metoda nie działa. - czy jest jakiś sposób, by w przeglądarce motywów wyświetlało tylko motywy w pełni kompatybilne z MIUI 10? - w powiadomieniach na pasku u góry nie pokazują mi się wiadomości z aplikacji Signal (w ustawieniach wyświetlanie powiadomień jest włączone) Z góry dzięki.
 6. batko90

  MIUI 8.3.22

  Mam takie pytanie od laika. Czy da się zaktualizować Mi4C do Androida 8.0, a jeśli tak, czy jest gdzieś instrukcja jak to zrobić?
 7. batko90

  MIUI 7.9.21

  Przed chwilą zainstalowałem, więc ciężko powiedzieć...
 8. batko90

  MIUI 7.9.21

  Po aktualizacji zniknęła mi z systemu latarka... Jakiś pomysł jak ją przywrócić?
 9. batko90

  MIUI 7.5.4

  MI4C. Mam poważny problem od ostatniej aktualizacji. Po zastosowaniu tej wersji, problem występuje nadal. Otóż wiadomości z mojego telefonu przestały dochodzić do JEDNEGO konkretnego numeru. Do wszystkich innych działają. Ale jak wyślę do tej jednej osoby, w panelu SMS obok wiadomości po chwili pojawia mi się ticker, że wiadomość została odebrana, ale druga osoba nigdy jej nie otrzymuje. Podsumowując: 1) Wiadomości na telefon X dochodzą ze wszystkich numerów prócz mojego 2) Z kolei dzwonienie na telefon X działa bezproblemowo 3) Wiadomości z telefonu X dochodzą bez problemu na mój numer 4) Wiadomości z mojego telefonu dochodzą na wszystkie inne telefony prócz telefonu X Ktoś ma jakikolwiek pomysł? Oba telefony w tej samej sieci, problem powstał bezpośrednio po aktualizacji.
 10. Mam jeszcze pytanie laika. Czy po zainstalowaniu nowego TWRP przez wpisanie komendy fastboot flash recovery twrp.img muszę robić cokolwiek więcej, tzn. wpisywać jakiekolwiek kolejne komendy lub odpalać TWRP i wybierać "Wipe...", czy mogę po prostu odłączyć telefon od komputera i powinno wszystko działać?
 11. Czekałem równo tydzień na informację o zgodzie. W środku nocy włączyłem opcje deweloperskie i uruchomiłem ponownie telefon. Dokładnie w chwili wpisania kodu PIN pojawił się SMS od Xiaomi.
 12. Taka porada dla wszystkich czekających na kod odblokowujący od Xiaomi. Otóż mi przyszedł SMS dopiero w momencie, kiedy włączyłem tryb dewelopera... Nie wiem co jedno z drugim ma wspólnego, ale może komuś się przyda.
 13. batko90

  MIUI 7.3.16

  Prośba o poradę. Czy dla osób z Mi4C i sprawnie działającą, najnowszą wersją 6 Androida, opłaca się robić aktualizację, czy lepiej zostać przy tym co jest?
 14. Posiadam łącze Orangez routerem Funbox2 (to samo co Livebox). Router jest na górnym piętrze, a na dole po kablu podłączony jest WRP 300 jako access point. Żadne urządzenia nie mają problemu, by łączyć się bezpośrednio z nim i mają pełne zasięgi. Natomiast Mi Box niestety nie wykrywa access pointa, łączy się wyłącznie z routerem z górnego piętra, który oczywiście odpada z uwagi na minimalny zasięg i przepustowość. Czy można coś z tym zrobić?
 15. batko90

  MIUI 7.2.9

  Krótkie pytanko - czy dla osoby z Mi4c na sprawnie działającej wersji 6.12 opłaca się teraz przechodzić na wersję 7, czy lepiej dać sobie spokój i na dobre pożegnać forum Aktualizacje?
×
×
 • Create New...