Jump to content

PieTrzaK

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PieTrzaK

 1. Siema Czy ktoś może zna apkę zbliżoną do aparatu z MIUI? O ile samo MIUI mimo wielu fajnych opcji po prostu mi nie leży, to aparat był po prostu świetny. Może jest jakiś klon, coś mocno zbliżonego?
 2. Prośblę o pozwolenie na odblokowanie można złożyć jeszcze przed kupnem telefonu
 3. Nie spieszyło mi się w zasadzie - zamówiłem bez rejestracji Zamówienie w srodę koło 10 rano - tego samego dnia telefon wysłany, w czwartek dojechał. Pudło owinięte bezpieczną warstwą folii bąbelkowej i zapakowane w dodatkowy kartonik. Do zawatości 0 zatrzeżeń - wszystko ładne, nowiutkie, ofoliowane, po kilku dniach testów stwierdzam że telefon w pełni sprawny Mały błąd wkradł się w fakturę - szybciutko poprawiona. Miło, szybko, fachowo - grzech nie polecić.
 4. To chyba jednak nie czytałeś skoro pytasz
 5. To płaciłeś, czy wziąłeś pobranie? Bo to jedno z drugim się gryzie. Heh, sam miałem od nich brać - ładna strona, też nabrałem się na to że to może oficjalny przedstawiciel Xiaomi w Polsce. Kilkadziesiąt zł oszczędności, tona niepewności.
 6. A ja mam mały problem techniczny - chciałem się zarejestrować w Waszym sklepie, ale wypluło błąd wysyłania emaila potwierdzającego. Przy próbie przypomnienia hasła to samo, ponowna rejestracja nie przechodzi bo mój email już istnieje - poradzicie coś?
 7. Ktoś testował, faktycznie da się ożywić 800mhz?
 8. Witam wszystkich serdecznie Obecnie jestem posiadaczem Nexusa 4 - genialny telefon, mnogość romów, wystarczające osiągi - jednak żywotność na baterii staje się dla mnie dużym problemem... Szukam więc następcy od którego wymagam: - dobrej baterii która nie padnie po 2h przeglądania stron www i połączeniu LTE - wyraźnego wyświetlacza przynajmniej dorównującego temu w Nexusie - może być trochę większy - szybkości działania Generalnie to w sumie tyle... W gry raczej nie gram, czasami coś odpalę z czystej ciekawości. Aplikacje których używam raczej nie są specjalnie wymagające, ale fajnie byłoby gdyby się odpalały płynnie i nie ubijały w tle. Skłaniałem się ku Redmi Note 3 Pro - ale znalazłem sporo komentarzy odnośnie tego modelu które zasiały we mnie ziarno niepewności. Owszem, procesor fajny, GPU fajne, cena super, ale sporo drobiazgów w postaci np. słabej jakości mikrofonu oraz głośnika (my trzeszczymy rozmówcy, rozmówca trzeszczy nam), braku częstotliwości 800Mhz, szeroko opisywanych problemów ze zbyt dużym poborem energii, problemów z kalibracją żyroskopu i tym podobnych jednak trochę zastopowało moje zapędy... Czy faktycznie jest tak źle i z Redmi Note 3 Pro wychodzi źle pojmowana chińszczyzna? Może więc jednak skłonić się w stronę Asusa? A może jeszcze coś podobnego?
 9. Cześć wszystkim Przymierzam się do wymiany swojego Nexusa 4 na coś z większą baterią - i od kilku dni pogłębiam wiedze o Xiaomi, ze szczególnym ukierunkowaniem się na Redmi Note 3 Pro.
×
×
 • Create New...