Jump to content

adamwrk

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5

adamwrk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. MIUI9 Stable jest już rozsyłane przez OTA. Jest także dostępne do pobrania na stronie http://en.miui.com/download-299.html (w nawiasie jest jeszcze napisane "MIUI8", ale to już dziewiątka)
 2. Nie masz przypadkiem założonego jakiegoś etui z metalową ramką? Np. Luphie blokuje całkowicie GPS...
 3. Jaką wersję MIUI instalowałeś?
 4. http://allegro.pl/szklo-hartowane-nillkin-amazing-h-pro-xiaomi-mi5-i6267100732.html Tu masz H+ Pro. Posiadam dokładnie takie i polecam U mnie inne szkła (w tym Mocolo i różne gratisy dodawane do casów) nie przylegały dobrze przy krawędzi ekranu. Z każdej strony były widoczne takie jakby smugi, które znikały po przyciśnięciu palcem, ale po chwili znowu się pojawiały (tak jakby szkło lekko się odklejało). Sprawdziłem to na kilku różnych szkłach i tylko Nillkin daje radę. Jest sporo droższy, ale IMHO warto.
 5. Jeden, bo tylko jeden jest. To drugie to mikrofon
 6. U mnie jest wszystko ok, pod warunkiem, że telefon działa na baterii. Jeśli najpierw podłączę go pod ładowarkę (to ma chyba znaczenie - używam takiej z QC 3.0) a potem włączę nawigację, to nie ma szans, żeby złapał fixa. Natomiast jak najpierw włączę nawigację, telefon złapie fixa i potem podłączę go pod ładowarkę, to już działa ok i nie gubi sygnału. Bardzo to dziwne, ale działa tak za każdym razem. Kilka wersji (dev) wstecz było o tyle gorzej, że nawet jak tel złapał już fixa i podłączyłem go do ładowarki to po kilkunastu sekundach się gubił Także navi dało się używać tylko na baterii. Teraz trzeba tylko pamiętać, żeby zachować odpowiednią kolejność Ten problem jest też opisany na oficjalnym forum miui, więc jest szansa, że w końcu się z tym uporają.
×
×
 • Create New...