Jump to content

Bartusss123S

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bartusss123S's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, czy w Mi Maxie możliwe jest wymienienie samego szkła bez wyświetlacza? Bo tak się składa, że posiadam ekran z ramką, w którym szkło jest dobre, ale nie działa wyświetlacz, więc czy samo szkło da się wymienić?
 2. Hej, telefon nagle po wyjęciu z kieszeni ma problem z wyświetlaczem. Nie świeci, dotyk działa. Prawdopodobnie problem jest z częścią zaznaczoną na czerwono, ponieważ naciskając na telefon w miejscu zaznaczonym na niebiesko ekran potrafił się zapalić. Kupiony został u Goldwaya, a że nie chciałem czekać aż mi z chin przyjdzie oddałem do serwisu w trójmieście, gdzie powiedzieli, że problem jest z całym wyświetlaczem lub płytą główną, czego nie naprawią, bo za duży koszt w przypadku problemu z inną częścią niż zamówiona. Jako iż rozkręcanego telefonu mi na gwarancję nie przyjmą, pomyślałem, czy sam nie zamówić wyświetlacza (Wyświetlacz z Ali) i wymienić. Jeśli jednak faktycznie nie będzie to on, ja stracę. Dlatego proszę o radę co zrobić, czy znacie serwis, który się tego podejmie? Czym jest zaznaczona część i czy ona może stanowić problem? Z góry dziękuję.
 3. Jak to jest z kupnem gwarancji w Polsce u Goldwaya? Co się wtedy robi i gdzie wysyła telefon?
 4. Mogłby mi ktoś powiedziec czy będzie można zalogować się na snapa gdy zrobię roota? Na systemie MIUIPolska 6.10.27. Bo gdy wgra sie Xposed to na pewno nie działa, a na samym roocie?
 5. Witam, też mam problem z powiadomieniami. Głównie problem z messengerem. Wszystko dodane do autostartu, na aplikacjach są kłódeczki. Żadnego oszczędzania nie ma oraz są zaznaczone wszystkie możliwe opcje powiadomień i dalej nic... czasami na odblokowanym telefonie coś przyjdzie, ale to rzadko... System to MIUIPolska 6.10.27. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 6. Czy telefony u Goldwaya mają odblokowany bootloader? Zamówiłem Mi Maxa i niby jakiś język polski ma mieć wgrany, więc nie wiem
×
×
 • Create New...