Jump to content

m0ck

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by m0ck

 1. Wygląda na to, że problemem była Textra, którą używałem jako aplikację do smsów. Wywaliłem ją i zostawiłem stockową i sprawdziłem dwa razy i sms z banku dochodzi od razu teraz. Obyło się bez aktualizacji systemu.
 2. @xede Tylko do jakiej, i czy to na pewno rozwiąże problem? Spotkałeś się już z czymś takim wcześniej?
 3. Witam, już jakiś czas temu kupiłem MI5. Nic przy nim nie robiłem, jest z softem takim, z jakim go dostałem czyli MIUI Global 8.1 Stabilna 8.1.2.0 (MAAMIDI) Ostatnio zauważyłem, że nie dochodzą smsy potwierdzające z banku. Kontaktowałem się zarówno z bankiem jak i z operatorem i oboje radzili sprawdzenie telefonu. I rzeczywiście po zmianie karty sim do innego telefonu sms dochodzi w ułamek sekundy. Mniemam, że problemem jest soft. Ktoś miał podobne problemy? Jak temu zaradzić?
 4. Dostałem mi5 z softem Global 8.1.2.0. Jaki soft polecacie, by wszystko było ok, najnowszy miui polska czy jakiś inny? I czy mógłby ktoś łopatologicznie napisać krok po kroku co zrobić?
 5. Używał ktoś double tap 2 wake dla mi4? KLIK Jak to się ma do użycia baterii...
 6. Mam soft 6.5.26, chciałbym przejść na 6.8.18. Wystarczy go odpalić przez twrp a później zrobić wipe?
 7. Ok, dzięki za odp, ma ktoś może link do 6.5.26 dla mi4?
 8. Panowie, mam 6.6.30. Chciałbym wgrać i spróbować 6.5.26 czyli ost. aktualizację do miui7. Co muszę zrobić? Przez updater czy jak?
 9. Pytanie nooba. Nie mam dźwięku powiadomienia gdy ktoś do mnie dzwoni, gdy przychodzi sms, messengera itp. Nawet przy wyłączonym ekranie gdy ktoś dzwoni, ekran się nie wybudza. Mi4, 6.6.30 @edit Godziny ciszy nie pozwalały przedostawać się dzwonkom. Facepalm. Do usunięcia
 10. Możesz użyć apki SoundAbout a dokładniej jej widgetu: On- tylko słuchawki Off- głośnik zewnętrzny https://play.google.com/store/apps/details?id=com.woodslink.android.wiredheadphoneroutingfix&hl=pl
 11. @Redmi2 Dzięki wielkie za instrukcje! Wszystko ładnie i sprawnie poszło bez żadnych problemów i już jadę na 6.01 na miui 8.
 12. Przed chwilą dostałem swój pierwszy xiaomi:D. Mam taką wersję softu jak na zdjęciu. Chciałbym wgrać na miui8 z androidem 6.0. Co mam zrobić? Od razu ładować nowego adnka czy jakiś pośredni najpierw?
×
×
 • Create New...