Fedaykin

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Fedaykin

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KONKRETY; przepraszam czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Wcześniej już pisałem i powtórzę, w trybie AoD na moim mi 8 ( wcześniej już wyjaśniałem iż jest to dokładnie ten telefon:)) wyświetla się totalnie pusty ekran, brak zegara i daty, żadne powiadomienia nie są inicjowane na AoD nawet z aplikacji systemowych. Jestem tego pewien, w ustawieniach mam wszystko na ,, on,, zatem powinno być ok, a nie jest. Zaznacze, że nie jest to mój pierwszy xiaomi, zatem wiem co włączam czy też wyłączam:)
 2. Jestem pewien, że nie działa.....
 3. Hej. Szybkie pytanko;, zauwazylem, że głośniczek górny mimo ustawionego maxa, słabo działa( jest zbyt cichy).Tryb głośnomówiący jest ok. Czy da się ten górny głośniczek jakoś podkręcić kodem lub gdzieś w menu?? Soft z 13.09. działa dobrze, aleays on display dalej nie ma.
 4. Hej. Potwierdzam, na chińskim działało, na polskim soft nie działa, wszystko mam podłączane ,,on, i efektu brak
 5. Ciekawe co na to serwis?? Hej. Miałem wcześniej mi4c, działa do dziś, bateria już slaba, ale tel wciąż ok. Potem przesiadłem się na mi5, po roku dałem żonie, dziś słuchawka ma 2 lata i wciąż działa bdb, łącznie z bateria. Jedyna uwaga, telefon miał zawichy na miui.eu(Polska) zmieniłem na globala i śmiga od roku jak należy (mi 5 to b.dobry tel wada to zdjęcia przy słabym świetle).Terazmi6, już ponad rok na miui.eu (Polska) wgranym we Wrocławiu. Na te chwilę działa b.db i wg mnie to jest ten tel którego powinieneś szukać. Wczoraj odebrałem mi8 i zastanawiam się który soft wgrać, oczywiście we Wroclawiu- w serwisie. Globala czy miui.eu??? Kup redmi note 5, moje córki mają w sumie 3 słuchawki i są mega zadowolone. W tej cenie ten tel to kosa, praktycznie bez wad
 6. http://en.miui.com/thread-288871-1-1.html Witam. Bardzo proszę o pomoc i głosy. Pozdrawiam