Jump to content

DamianC

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redminote3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DamianC's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Rozwiązałem problem, trzeba włączyć "optymalizację miui" w ustawieniach. Wszystko po tej czynności jest ok, zdjęcia i pliki w Gmailu się dodawają normalnie.
 2. Mam ten sam problem. Nie moge dodać załącznika w Gmail, także w innych aplikacjach jak np. wykop. Jestem bardzo niezadowolony z tego telefonu, przez takie właśnie coś.
 3. Mam tak samo, rozwiązałeś problem?
 4. Mam problem z aplikacją pocztową w Gmail, dotychczas działała super, ale od jakiegoś czasu nie mogę dołączyć żadnego załącznika. Z poziomu telefonu/androida jak wybiorę plik i dam dodaj, to po prostu nie dodaje, jak wyśle, to jest pusty mail, bez załącznika. Dodawałem różne typy plików od zdjęć po dokumenty, lekkie i ciężkie, nic z tego.
 5. Mam czujnik footpad nabuty do biegania. Niestety nie mogę sparować z telefonem po bluetooth, gdyż telefon go nie widzi, wyskakuje mi "failed connect". Wydaje mi się, że dałem aplikacji, przez która się trzeba sparować ( stryd power) wszystkie uprawnienia, telefon zresetowany i nic z tego. Na innym telefonie bez problemu jest sparowane. Może jeszcze są jakieś uprawnienia gdzieś zakopane w miui, do których się nie dokopałem....pomożecie?
 6. DamianC

  Problem z sms

  Mam problemy ze SMS-ami. Nie mogę wysłać żadnego SMS-a. Drugi problem to taki ze jak mi ktoś wyśle SMS-a, to dostaję go wielokrotnie np. co parę minut. Jak to rozwiązać?
 7. Jak ustawić żeby po podłączeniu do laptopa od razu nie trzeba było wybierać tylko od razu był przesył plików?
 8. Witam,posiadam RN 3 z MTK. Chciałbym wiedzieć co najlepiej wgrać oraz jakim sposobem. Telefon całkiem dobrze jeszcze działa i jest dość uszanowany więc chciałbym tchnąć w niego nowe życie.Daje zrzuty tego co wiem.Proszę o pomoc.
 9. Dzisiaj wystąpił problem, podczas ładowania,telefon restartuje się i tak w kółko.Podłączałem wyłączony to się uruchamia i też restartuje.Gdy uruchomię go bez ładowarki jest ok ale nie wiem jak długo jeszcze baterii wystarczy.Telefon ma zablokowany bootloader i od 2 lat nie zmieniany room tylko ewentualnie przywracany do ustawień fabrycznych.Nigdy nie było problemów.Pomocy.Mam MIUI 7
 10. " Poniższy poradnik nie dotyczy urządzeń Xiaomi na procesorach MTK (prócz Redmi Note 2 i nowszych). "- ja mam redminote3 więc nowszy.....?
 11. Koledzy ,nie che już zakładać nowego tematu na temat rozpakowywania plików do nowego romu. Mam problem z prawidłowym rozpakowaniem pliku który pobieram z tutorialu który stworzył @Acid.Chce wrzucić nowy system na redminote 3 mediatek za pomocą programu MIFLASH.Pobieram odpowiedni rom "hennessy_images_6.12.22_20161222.0000.00_5.0_cn" rozpakowuje winrarem i mam to co na foto.program miflash w trybie fastboot widzi telefon ale po wskazaniu tego rozpakowanego pliku pokazuje błąd.Nie potrafię tego ogarnąć ,Ktos pomoże?
 12. @zielonyBB Na szczęście ktoś na privie pomaga.Po to jest forum.
 13. Dobra wielkie dzięki nie chcecie pomóc to nie.
 14. Panowie, chodzi mi o zainstalowanie romu na telefon z nieodblokowanym bootloaderem przez program miflash.Wydaje mi się że pobierałem złe romy ze strony mioui polska bo one są na odblokowany bootloader(dobrze myślę).Wiem że w instrukcji/tutorialu jest odnośnik do "romy-miflash" i to na pewno takie trzeba pobrać.teraz tylko ostatnie pytanie :gdzie są opisy tych romów,bo widzę tylko linki do pobrania ale w sumie nie wiem co pobieram?
×
×
 • Create New...