Jump to content

DroughtyWood

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DroughtyWood

 • Rank
  Nowy
 1. Rzeczywiście po wyjściu na teren bardziej otwarty wyszedł wynik pozytywny temat do zamknięcia dziękuję
 2. Parę dni temu zakupiłem telefon xiaomi mi4c, jednakże po ściągnięciu aplikacji endomondo zorientowałem się, że w ogóle nie działa mi GPS (cały czas było pokazane słowo "wyszukiwanie"). Ściągnąłem więc aplikacje GPS test i tam pojawiają się następujące wartości: Accuracy 0, In View 0, in Use 0, NO FIX natomiast po poczekaniu ok. 10 min pojawiły mi się takie wartości: Accuracy 0, In View 1, in Use 1, NO FIX (czerwony pojedynczy wykres z literkami 18 na dole i 9 nad - myślę, że jest to SNR) Zależy mi na działającym GPSie. Wersja MIUI 6.2.25 (rozwojowa)
 3. Cytując z strony https://miuipolska.pl/zablokowane-mi4c-i-minote-pro/ W związku z częstszymi ostatnio przypadkami zablokowania sobie telefonów Mi4c i MiNote Pro przypominamy, że te modele fabrycznie posiadały odblokowany bootloader, lecz od 6.1.14 (rok 2016) oryginalne aktualizacje chińskie powodują już nałożenie blokady. Mam rozumieć, że mając MIUI Polska będę mógł ciągle na bieżąco aktualizować system nawet do MIUI 8, lecz nie mogę zmienić softu na MIUI China i z powrotem na Polska, dobrze myślę?
 4. Cześć, zastanawiam się nad kupnem telefonu Xiaomi Mi4c, jednakże doczytałem, że przy aktualizacji bootloader zostanie zablokowany. Więc tu chciałbym dowiedzieć się czy jeżeli kupie telefon z zainstalowanym MIUI Polska to czy będzie można go aktualizować bez otrzymania blokady BL; oraz jak ma się ten fakt do instalacji MIUI 8 w przyszłości? W przypadku zakupu z zablokowanym BL, telefon będzie mógł posiadać niechciane aplikacje? Z góry dziękuję
×
×
 • Create New...