Jump to content

Mistyk

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mistyk

 1. Nie mogę. Otrzymuję informację, że rezmus nie może otrzymać wiadomości.
 2. Wiele urządzeń mam ustawionych na serwer chiński i nie chcę klonować aplikacji MiHome.
 3. Witam, wyczytałem, że w przypadku oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H jest problem z automatyzacją podczas używania Mi Home z serwerem chińskim. Bardzo proszę o informację, czy jeżeli połączę Xiaomi Air Purifier 3H z Mi Home ustawionym na region Chiny, to nie zadziała tylko automatyzacja czy nie zadziałają żadne funkcjonalności związane z wi-fi?
 4. Witam, bardzo proszę o informację, czy mogę zainstalować w tablecie MI PAD 4 PLUS blokadę reklam w TWRP? Czy to będzie działać na oryginalnym oprogramowaniu MIUI 10.3.1.0 (ODJCNFI) i którą wersję wgrać ze strony https://miuipolska.pl/forum/topic/31318-blokada-reklam-dla-xiaomieu-nie-wymaga-root/?tab=comments#comment-415600 ?
 5. Problem wystąpił na najnowszym TWRP 3.3.1-0 dla whyred, które poprawnie przeprowadziło wiele aktualizacji. Drugie zdjęcie pokazuje sytuację przy wyłączonej weryfikacji sygnatury w TWRP. Nowsze oprogramowanie 20.1.16 udało mi się wgrać modyfikując plik "updater-script", jednak po aktualizacji Androida, TWRP nadal nie widzi nazwy kodowej urządzenia whyred. Wolałbym jednak nie modyfikować za każdym razem pliku z obrazem przed wgraniem. Bardzo proszę o poradę jak to naprawić.
 6. Witam, mam problem od czasu wgrania aktualizacji 9.12.26 z Xiaomi.ue na Redmi Note 5 Pro (whyred) - brak możliwości wgrywania kolejnych aktualizacji. Jak to naprawić? Próbowałem wgrać ponownie najnowsze twrp, ale nic to nie zmienia. Ktoś się spotkał z takim problemem jak na załączonych zdjęciach?
 7. Witam, problem jak na zdjęciach w załączniku. Od czasu aktualizacji 9.12.26 nie mogę aktualizować Redmi note 5 pro. Jak to naprawić? Próbowałem ponownie wgrać najnowsze twrp i nie pomogło.
 8. Witam, pomogło ale straciłem wszystkie inne ustawienia przeglądarki typu lista zakładek. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 9. Witam, mam nietypowy problem. Przez przypadek zablokowałem wyświetlanie niektórych treści w domyślnej przeglądarce internetowej w moim Redmi Note 4. Zrobiłem to przez dłuższe przytrzymanie palca na linku i wybór polecenia "ukryj reklamę". Mam wgrane MIUI 9 7.9.7. W jaki sposób mogę cofnąć/skasować z bazy reklam przypadkowo dodane tam treści? Próbowałem resetować wszelkie ustawienia w przeglądarce i uruchamiać ponownie telefon, ale nic to nie daje - wybrane treści zniknęły na dobre.
 10. Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ zrobiłem Wipe wszystkiego w TWRP w swoim Redmi 3 i telefon teraz złapał bootloopa po wgraniu systemu - najnowszego dostępnego na MIUI Polska do tego telefonu tj. xiaomi.eu_multi_HM3_7.6.8_v8-5.1. Próbowałem też wgrać wcześniejszy ROM i jest dokładnie tak samo. (zatrzymuje się na ekranie startowym MI / Powered by android... - czekałem do 30 min). Jak mogę przywrócić do życia z powrotem swój telefon? Pozdrawiam, Piotr
 11. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 12. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 13. Witam, od aktualizacji 7.4.27_v8-5.1 w moim Redmi 3 nie można włączyć recovery z poziomu telefonu. Gdy wejdę w menu volume up + power, to telefon się resetuje bez wzgledu na to czy wybiorę fastboot czy recovery. Funkcja fastboot włączana przez volume down + power działa normalnie i tak programem Minimal ADB and Fastboot wykonałem komendę fastboot flash recovery twrp.img i później fastboot boot twrp.img - w ten sposób uruchomiłem TWRP i wgrałem nowy soft. W jaki sposób mogę z powrotem przywrócić możliwość uruchamiana TWRP z poziomu telefonu?
 14. Witam, korzystam z Redmi 3, mam odblokowany bootloader, zainstalowane TWRP i wgrywam aktualizacje. Czy gdy zamienię Redmi 3 na nowszy model Xiaomi, to będę musiał znowu prosić o aktywowanie możliwości odblokowania bootloadera w nowszym modelu i czy zadziała odblokowanie następnego telefonu z tego samego konta użytkownika?
 15. Witam, od aktualizacji 7.4.27_v8-5.1 w moim Redmi 3 nie można włączyć recovery z poziomu telefonu. Gdy wejdę w menu volume up + power, to telefon się resetuje bez wzgledu na to czy wybiorę fastboot czy recovery. Funkcja fastboot włączana przez volume down + power działa normalnie i tak programem Minimal ADB and Fastboot wykonałem komendę fastboot flash recovery twrp.img i później fastboot boot twrp.img - w ten sposób uruchomiłem TWRP i wgrałem nowy soft. W jaki sposób mogę z powrotem przywrócić możliwość uruchamiana TWRP z poziomu telefonu?
 16. Ok, więc spróbuje wyłączyć bluetooth na noc i porównam wykres poziomu naładowania baterii.
 17. Bluetooth w wersji 4.0 potrzebuje znikomej mocy przecież. Dodam że telefon łączy się z MiBand 1s. Jak rozwiązać problem? Zauważcie, że poziom naładowania baterii spada diametralnie w momencie ponownego połączenia z siecią komórkową.
 18. Witam. Z Redmi 3 korzystam od czerwca tego roku i ostatnio bardzo często przez noc bateria zostaje rozładowana nawet o prawie 40 procent (wyłączone wszystko poza bluetooth i włączonym MiFit 2.1.8; algorytm 1.0.76). W jednym z serwisów usłyszałem opinię, że przyczyną takiego stanu rzeczy może być uszkodzona płyta główna w telefonie.Co o tym sądzicie? Mam miernik pokazujący prąd ładowania baterii i po 3 godzinach telefon wciąż dość mocno ciągnie prąd z zasilacza - ok 0,9A. Prąd ładowania spada dopiero po ok 6h od włączenia i wynosi wtedy ok 0,2-0,3A. Proszę o pomoc. Czy telefon kwalifikuje się do tego, żeby go odesłać do sprzedawcy w ramach gwarancji? Załączam zrzuty ekrenu.
 19. Witam, czy jeśli zainstaluje nową wersje MIUI na swoim Redmi 3 bez wcześniejszego używania opcji Wipe, to czy w takim wypadku zachowam wszystkie swoje ustawienia i programy? I jeszcze pytanie czy po wgraniu romu powinienem kalibrować baterie z poziomu systemu, czy też aplikacją typu "Battery Calibratoin"?
 20. Odpowiedź: Link do aplikacji: https://www.dropbox.com/s/7fdeuko8cpen7b6/XMRemoteController.apk?dl=0
 21. Znalazłem w Aktualności -> Aktualizacje MIUI -> MIUI 6.5.26 -> MiPilot 5.2 -> XMRemoteController.apk (40KB), włączyłem w systemie możliwość instalacji z nieznanych źródeł i mam błąd "wystąpił problem podczas prasowania pakietu".
 22. Dzięki, czy ma ktoś pod ręką linka do dodatków, które można doinstalować? Mi Pilot i reszta?
 23. Czy w dodatkach Acida jest SuperSU i obsługa irdy - Mi Pilot? Co jeszcze oprócz tego polecacie doinstalować?
 24. Poradziłem sobie alternatywną metodą instalacji recovery - aplikacją Flashify. Nie mam pojęcia dlaczego "MIUIPolska_Instalator_recovery" nie zadziałał.
×
×
 • Create New...