krzys

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krzys

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/05/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5
 1. Przy instalacji stabilnej (V11.0.2.0.OAACNXM) wersji na Mi5 mam cały czas ten błąd. Nie mogę się zalogować ani pominąć tego kroku. Jakies sugestie?
 2. krzys

  MIUI 8.11.22/23

  Ciągle brak powiadomień z innych odtwarzaczy multimedialnych (Smart Audiobook Player) niż te popularne i stockowy. Jak na załącznikach. Spotify i Audioteka jest na ekranie blokady, a SAP nie widoczny pomimo takich samych ustawień.
 3. krzys

  MIUI 8.11.1

  Brak przycisków nawigacji innych odtwarzaczy multimedialnych niż stockowy i Spotify. Zależy mi na Smart Audiobook Player. W ustawieniach powiadomień włączane "Na ekranie blokady" jednak powiadomień brak.
 4. krzys

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  Mi5 8.6.21 Spotify na ekranie blokady wygląda dość słabo.
 5. Szkoda. Jak w Gearbest był widok na ewentualną reklamację tak w Ali nie ma cienia szansy na serwis. Z wielkim zawodem ale jednak uderzę w Sonicare. Szkoda. Edit: Na kilku aukcjach Ali pojawiła się niby nowa wersja pod nazwą Soocas "2. the new version of white color will come out on 16th, the button of the brush body has changed to be ellipse as below pictue, pls note it."
 6. We are sorry to inform you that this item is no longer available and has been discontinued. discontinued u nich w sklepie czy ogólnie?
 7. Gdzie kupowaliście? Gearbest się na mnie wypiął i poszukuję rzetelnego sprzedawcy.
 8. Jw. jest jakaś możliwość używania widgetów z MiUI na stockowym androidzie?
 9. Więc jakby resellerzy sprzedawali za 1500zł to byś porównywał z telefonami w tym przedziale?
 10. Mi nie chodzi o to za ile ja produkt kupie na rynku wtórnym lecz za ile można go dostać na rynku rodzimym cyzli ~130$. Hongmi jest produktem low endowym i kierowany jest w inny rynek niż m2s czy m2a więc nie dziw się że jakoś podzespołów jest gorsza niż w Twoim m2a.
 11. Widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu
 12. 190$ to na rynku wtórnym. Miej świadomość, że xiaomi sprzedaje hongmi za ¥ 799.
 13. http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 6ftpad.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 6ftpad.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... om8aoz.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... jqiwmt.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... xqra4k.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... zvo4pj.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... oen007.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 60d622.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 2z4hcv.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... mg6tbi.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 72zk4y.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 6b91m9.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... xu7a7u.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... ullpzf.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 7izjup.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... blh0p3.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... mo82if.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... jgdnhp.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... mcuxt2.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 3azq3o.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... w0mob0.jpg http://static.bbs.xiaomi.cn/data/attach ... 8y8b6a.jpg Kilka zdjęć z rożnych tematów na forum xiaomi. Imo wielkiego dramatu nie ma jak na słuchawkę za 130$.
 14. http://bbs.xiaomi.cn/forum.php?mod=foru ... ypeid=4462