stf

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About stf

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stf

  Redmi 6

  Bardziej czy nie będzie problemu np z podegraniem roma, który jest dostępny na stronie ? Czy pasma lte ,gsm będą działały bez problemu "u nas" ?
 2. stf

  Redmi 6

  Cześć, Zastanawiam się nad kupnem Redmi 6 z https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009134403414.html?wid=1433363 Warto ? Czy lepiej poczekać na polską premierę ?
 3. Mam pytanie do was, dlaczego na Mi5 nie mogę wgrać Romu global z http://en.miui.com/download-299.html przez aktualizacje w tel ? Wyskakuje mi komunikat "Can't verify update ? Potrzebuję tylko język polski wgrać. Jest inna możliwość oprócz wgrywania całego softu przez TWERP ?
 4. stf

  Różowe zdjęcia redmi 3

  Wgranie 7.2.7 naprawiło problem, więc problem wyłącznie występował po stronie romu 6.5.5
 5. stf

  Różowe zdjęcia redmi 3

  Wipe data nie pomogło dalej to samo :/. Próbowałem także zrobić zdjęcia innymi aplikacjami do robienia zdjęć i efekt podobny :/. Czy mógłbym otrzymać linka do najlepszego romu stable ?
 6. stf

  Różowe zdjęcia redmi 3

  Niestety, wszystkie wyżej wymienione pomysły sprawdzałem. Testy wykonywałem w 2 różnych pomieszczeniach przy różnym oświetleniu. Zdjęcia robione z euti oraz bez, z obecnym etui zdjęcia były robione wcześniej i były ok. Nie nie przysłaniam diody palcem, jakby tak było to przy samym doświetleniu byłyby widoczne zmiany. A tak jak mówię w "pierwszej fazie" robienia zdjęcia kiedy jest doświetlenie zdjęcie wygląda, że zostanie zrobione poprawnie "różowy" efekt jest widoczny , że się nanosi podczas dźwięku migawki i zapisuje się na różowo :/
 7. stf

  Różowe zdjęcia redmi 3

  Całe zdjęcie jest lekko różowe .... podczas migawki robi się różowe także widać to już podczas robienia zdjęcia
 8. Witam, Mam problem tego typu, że mój Redmi 3 zaczął robić "różowe" zdjęcia podczas wykonywania zdjęć z wykorzystaniem lampy.Zdjęcia wyglądają jakby był nałożony różowy filtr. Dodam, że zdjęcia wykonywane przy świetlne dziennym wychodzą poprawne. Podczas doświetlania też obraz wygląda ok lecz przy robieniu samego zdjęcia dodaje się "różowy efekt". W telefonie został zmieniony rom. Przez TWRP zostało wykonane "format data" czyli usunięcie wszystkiego (pewnie mój błąd więc prosiłbym czy nie zostały usunięte ważne pliki do poprawnego działania telefonu) oraz wgrany najnowszy rom MIUI 6.5.5 pobrany z https://miuipolska.pl/download/ . Pracę telefonu oceniam na poprawną problem jest tylko z aparatem dodam, że na poprzednim romie aparat działał poprawnie, więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł na naprawę tego problemu to byłbym mega wdzięczny. Zmiana romu ? Jaka wersja jest najlepsza ? Coś z xiaomi.eu (jeśli mógłbym prosić o link)? Dodam tylko, że telefon został odblokowany