esdopedoen

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About esdopedoen

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Dajcie proszę znać jak Wam działają smsy? Niestety u mojej żony jest identyczna sytuacja. Telefon działa w play. Spróbuję rozwiązania kolegi powyżej.
 2. Cześć, Mi band 2 przestał mierzyć puls. Zielone diody migają ale niestety odczyt pulsu się nie pokazuje. Ktoś z Was miał podobnie? pozdrawiam
 3. Niestety w tym problem, że na jeden z routerów nie mam dostępu gdyż jest on od operatora Wynika z tego, że po prostu jedno piętro będzie sprzątał bez podpięcia do internetu.. Da radę czy wifi jest konieczne?
 4. Cześć! od 2 dni użytkuję odkurzacz i jestem bardzo zadowolony. Mam jednak parę spraw których nie ogarniam. W domu mam dwa piętra i każdy z nich ma osobny router. Czy mogę na odkurzaczu zaprogramować dwie sieci na które będzie się przełączał jak np znoszę go na parter? Z góry dzięki
 5. Tak, posiadam xiaomi już od 2 tygodni i jak dla mnie jest w zupełności wystarczający. Brałem pod uwagę inne oczyszczacze ale tylko te bez nawilżaczy, ze względu, że mam dużą wilgotność w domu z którą dodatkowo walczę. Jednak ostatecznie wybór padł na xiaomi, ze względu na dobre opinie w zagranicznych testach i trochę tez z sympatii do marki Nie mam do niego większych zastrzeżeń. Nauczyłem się już by nie ufać do końca wskaźnikowi PM2,5 gdyż działa on z pewnym opóźnieniem i różnie wskazuje( zapewne ze względu na zawirowania powietrza), ale mimo wszystko jest to dobra opcja. Super jest opcja turbo! Gdy przenoszę go do innego pokoju to uruchamiam turbo na parę minut a potem już przełączam na auto i to w zupełności wystarczy. Dziś był bardzo słoneczny dzień i odkąd używam oczyszczacza to pod światło nie widać latającego syfu! Z minusów, które na razie zauważyłem to po wyłączeniu z prądu ( przy przenoszeniu do innego pokoju) kasuje się blokada przycisków urządzenia i muszę ją na nowo aktywować w aplikacji. Nie wiem jak będzie z cenami filtrów w najbliższych miesiącach ale póki co są dla mnie do zaakceptowania.
 6. Cześć, Czytałem ostatnio artykuł o oczyszczaczu Sharpa.Rozpływali się nad nim, że aż śmierdziało artykułem sponsorowanym. W tym artukule mówili o zaletach filtra który ma wytrzymywać 10 lat. Nowy filtr to koszt pod 1000zł. Sam myślałem o tym Sharpie, ale ja podchodzę do tematu kompletnie inaczej. Dla mnie 10 letni filtr nie jest żadną zaletą.Uważam, że już po paru miesiącach to musi być straszne siedlisko a co dopiero po 10 latach. Osoboście wolę wymieniać częściej ale za mniejszą kwotę. W ostatecznym rozrachunku wyjdzie mi drożej ale przynajmniej co parę miesięcy będę miał świeży filtr.
 7. Sory za zrobienie zamieszania. Faktycznie kupiłem w AZE oczyszczacz za 1149zł + 12zł przesyłka. Na szybko pisałem i pomyliłem ceny. Nie mniej jednak dla mnie to w dalszym ciągu jest najlepsza cenowo oferta jeśli ktoś potrzebuje sprzęt szybko i z FV. Co do czujnika PM2.5 to trochę poszperałem i faktycznie AP2 posiada japoński sensor SHINYEI. Nie wiem jak to się ma do sensora SHARPa z pierwszej generacji oczyszczacza ale ważne, że jest i pomiar jest dokonywany na bierząco!
 8. Cześć! Ja przedwczoraj dołączyłem do grona posiadaczy tego urządzenia. Kupiłem go w AZE za 1149zł. Zależało mi na czasie oraz fakturze stąd taki wybór. Sprzęt mega fajny jednak mam dwie wątpliwości. Czy ktoś mi wytłumaczy w jakiej jednostce pokazuje stężenie PM2.5? to są procenty czy może coś innego? Przeczytałem w internecie, że oczyszczacz nie ma czujnika PM2,5 i odczyt podawany jest "na oko" na podstawie długości działania urządzenia.
 9. Żona używa takiego oto Nilkina wraz z szybą: http://allegro.pl/etui-case-nillkin-xiaomi-redmi-3-pro-szklo-9h-i6236990636.html Wyszliśmy z założenia, że lepiej zapłacić więcej za oryginalne etiu i nie żałujemy. Nilkin jest doskonale spasowany i kolorystycznie idealnie pasuje do telefonu. Telefon już niestety wielokrotnie miał spotkanie z podłożem ale jak na razie nic się nie dzieje:)