Jump to content

Raphneternalz

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Raphneternalz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Nie mam zauważyłem żadnych problemów Wszystko działa płynnie i nie spotkałem się z żadnym oporem ze strony dotyku, a czytałem, że kilka osób ma problemy z responsywnością.
 2. Cokolwiek z kamerkami itd. Kupiłem Xiaomi Mi4c Prime od xon24 i jestem niesamowicie zadowolony - przejściówki, szkło hartowane, USB typu C, wgrane już na wstępie czyste MIUI Polska. Żyć, nie umierać. Żadne problemy mnie nie spotkały oprócz faktu, że przesyłka się opóźniła z przyczyn niezależnych od sklepu, o czym zostałem natychmiastowo poinformowany. Więc na pewno w kwestii telefonów mogę polecić.
 3. Powiem wam, że od piątku cieszę się Xiaomi Mi4c i ach, co to jest za piękny telefon. Nigdy nie byłem tak zadowolony ze sprzętu - cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności A, co ważne - moja dziewczyna tak się zajarała telefonem, że też jej zamówiłem
 4. Pierwszy post na tym forum, więc na wstępie chciałbym wszystkich przywitać Telefon dopiero leci do mnie z Chin, ale już czytam informacje i mam nadzieję, że się nie przerażę. Lubię takie - jak to nazywam - "linuxowe pieprzenie się", więc mam nadzieję, że sobie poradzę, chociaż przyznam, że jak widzę wasze posty to łapię się za głowę i nie wiem, o co chodzi. Czyli rozumiem, że po tym jak przyleci mi telefon to mam się stosować do tej instrukcji? https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ Jest coś, o czym powinienem jeszcze wiedzieć?
×
×
 • Create New...