Kamolot

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kamolot

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Olsztyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9t Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbowałem - voLTE i voWIFi check disabled - volte dalej nie działa, chyba ze reboot czy cos potrzebny. Ogólnie dzwonienie w trybie 4G nie działa w ogóle, próba połączenia do mnie daje sygnał zajęty- wtf?
 2. Korzystam obecnie ze stabilnej wersji 10.4.6 - jestem w play - voLTE nie działa ale za sprową romu ? Play wspiera chyba voLTE a przynajmniej się tym chwalą na stronie. Przy 4g w ogóle nie nawiązuje połączenia, a w opcjach voLTE jest wyszarzone.
 3. Witam ponownie. Wgrałem nasze miui 10.4.6. Pojawiła mi się opcja 'zawsze odbieraj mms' w opcjach karty sim. Stockowa aplikacja do SMS działa jak należy tj. Wysyła i odbiera mmsy mimo wyłączonych danych komórkowych . Jednak problem jest z innymi apkami np textra czy mood. One już tego nie potrafią a sam system za nie krzyczy jak w załączniku. Bullshit jakiś. Opcja ta to chyba ta o której mowa wyżej i jest włączona. Nie mogę się jednak przekonać, bo kliknięcie w powiadomienie powoduje wyłożenie się ustawień tzn nie pokazują się w ogóle. Super sprawa normalnie. Ktoś coś?
 4. Przepraszam może za banalne pytanie ale czy posiadając obecnie miui global (PFKMIXM) 10.3.2.0 (tel z dystr. EU) mogę bez problemu przesiąść się na najnowsze czyli bodajże V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. od miuipolska (lub ewentualnie jakikolwiek inny rom oparty na aosp)? bootloader jest, twrp 3.3.1-15-raphael-mauronofrio jest - standardowa procedura wipe i flash i powinno być ok ? W ogóle o co chodzi z numeracją tych romów? W sekcji download widzę MIUI 10: 9.8.1 do pobrania obok widze miui 11 v 9.10.17 a sam mam ver.10.3.2.0 a wyżej dopytuję się o V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. Wybaczcie pogubiłem się w tym lekko.
 5. Musiałbym ręcznie to zrobić chyba, bo mi nie wynajduje nic ( twrp, magisk)
 6. Global 10.3.2.0 - textra emotki działają w obie strony.
 7. Używam textry od zawsze - używałem tez 3 innych apek plus systemowej i lipa.
 8. Nie wiem co mogłoby być z nimi nie tak skoro mmsy działają same w sobie tylko muszę ręcznie odpalać dane mobilne co stanowi problem tego wątku, ale proszę:
 9. Czy mogę Was prosić o wykonanie testu polegającego na wyłączeniu danych mobilnych i probie wysyłki mmsa do kogoś? Proszę też o info na jakim konkretnym romie zostało to wykonane. Już trochę desperacko szukam rozwiązania tego problemu. Dziękuję bardzo.
 10. Czy mogę was prosić o wykonanie testu polegającego na wyłączeniu danych mobilnych i probie wysyłki mmsa do kogoś? Chodzi o mój problem opisany w wątku obok tj. Proszę też o info na jakim konkretnym romie zostało to wykonane. Już trochę desperacko szukam rozwiązania tego problemu. Dziękuję bardzo.
 11. Witam, powraca mój odwiecznie żywy problem z odbiorem/wysyłką mms - problem polegający na braku automatycznego włączania danych komórkowych. Po włączeniu naturalnie wszystko działa. Nie korzystam z danych dopóki nie potrzebuje. Posiadam mi9tpro 6/128 z romem Global 10.3.2.0. Apki do smsów mają wszelkie potrzebne uprawnienia. W zakładce karty sim nie ma w ogóle opcji "Zawsze odbieraj MMS". Taka opcja za to występuje w telefonie żony a jest nim Redmi 4A z Miui 10.2.3.0 - i naturalnie tam działa idealnie. Szlag mnie trafia przez taką pierdołę. Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu poza zmianą romu na inny?
 12. Witam Posiadam standardowego RN3pro Przez dłuższy czas pracował z CM 13 ale jakieś 3-4 miesiące temu przesiadłem się na miui 9 beta obecnie w wersji Miui 9 Global 8.2.8 Beta. Z dnia na dzień przestał działać internet mobilny tzn pokazuje mi że się łączy mam ikonkę że jest połączony mam też widżet pokazujący aktualną prędkość ten też sie załącza jednak ruchu brak. Tak samo na Edge na H+ i LTE, wszystko działało bez problemu i z dnia na dzień skończyło działalność. Posiadam abonament w Play - sprawdziłem kartę w innym telefonie i tam internet działa normalnie. Ustawiałem ponownie apny i nic to nie zmieniło. Jedyne czego nie próbowałem to przywrócenia ustawień fabrycznych czy przeflashowania czego nie chce na razie robić. Proszę o pomoc.
 13. Witam Mam następujący problem - żona posiada Redmi 4A z systemem miui global 8.5. Ja posiadam Redmi note 3 pro zrootowanego z wgranym cyanogen mod 13 (android 6.0.1). Nie dostaję emotek (czy emoji jak zwal tak zwał) w smsach - dostaje puste smsy - nie ma pustych ramek czy innych fikuśnych znaczków po prostu puste smsy (patrz załącznik). Jednak wiem, że mam ten sam zestaw emotek do wyboru co żona( sprawdzone w sumie wizualnie) i moje smsy z nimi do niej docierają bez problemu. Używam Klawiatury Swiftkey jeżeli to ma znaczenie. Żona używa klawiatury Touchpal. Jak rozumiem czegoś mi brak w systemie, lecz nie potrafię dotrzeć do sedna problemu. Użyłem programu emoiji switcher - zmieniałem zestawy ale nic to nie dało. Wciaż dostaję puste smsy. Proszę szanowne grono o pomoc w tej sprawie. Przepraszam - zły dział - proszę moderatora o przeniesienie.
 14. Kamolot

  Problem z rSap-em

  Wiem, że odkop niezły ale jak kolega wyżej mam identyczną sytuację. Telefon widoczny w manadzeże w portach lecz qpst go nie widzi, widzi inne comy a telefonu już nie. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii - dziesiątki przekopanych tematów i nic.
 15. Miałem dokładnie ten sam rom odblokowałem przez mi unlock - TWRP wgrałem przez fastboot komendą: Fastboot flash recovery "image-name.img" TWRP z tego tematu: http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/recovery-kenzotwrp-cafface-3-0-0-t3369341 Ddziała idealnie - supersu wgane root jest.