Jump to content

tomerpl

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tomerpl

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam pytanie odnośnie alarmu w gateway, bo szukałem w opcjach i kminiłem jak zrobić by zrobić jakieś większe powiadomienie, bo obiawiam się, że na prostą notyfikację nie zareaguje. Można ustawić jakieś non-stop dzwonienie do póki nie dam ack w przypadku wywołania alarmu ? PS. Czy ktoś odszyfrował, które z tych znaczków w nowym mi home to location zbliżone do Polski ?
 2. A i jeszcze jedno pytanie, bo nowy czujnik temp/wilgotności/ciśnienia wyświetla mi sie jako 1 ikona w mihome bez podziału na temp / wilgotność jak starsze wersje. Czy ktoś ma podobnie i ewentualnie czy to jest zmienialne ?
 3. Czy komuś udało się ustawić scenę, aby np o godzinie 6:00 wyłączył uzbrojenie gateway'a ? Odrazu piszę, że nie testowałem tego z przesunięciem 6h, tylko ustawiałem czas polski i sprawdzałem czy wyłączy.
 4. U mnie rozwiązaniem było ustawienie pinu 0000 w aucie.
 5. Ustawiłem pin na 0000 i przeszło bez problemu.
 6. Mam taki sam problem na Mi5 32Gb na romie dev. Natomiast testowałem innego Mi5 32Gb i też ten sam rom dev i poszło. Nie wiem jaka dokładnie przyczyna. Testowałem też romy global i działają. Chciałbym wykonać test, parowanie na global a potem upgrade do dev i może będzie śmigać.
 7. Szukałem na forum i nie znalazłem nigdzie informacji. W ogóle nie przechodzi do etapu wpisania pinu autoryzacji tylko wywala, że odrazu klucz niepoprawny.
 8. Witam, Mam problem z parowaniem MI5 na najnowszym sofcie ze swoim zestawem głośnomówiącym w aucie. Nie mam tego problemu np z Redmi3. Nie sprawdzałem wcześniejszych wersji na Mi5, więc nie wiem czy to wina softu czy hardware. Czy jest możliwość wymusić aby bluetooth działał w niższym standardzie, bo może tego to jest wina? Pozdrawiam
 9. Pewnie wystarczy tylko pewien ruch przesyłać na serwery RU, chcę to zweryfikować jak tylko znajdę trochę czasu. Ewentualnie postawić klona polskiego, zaufanego
 10. Jedyne o co chodzi o możliwość napisania własnej aplikacji. O możliwość robienia wykresu temp/wiglotności na podstawie termometru. Nie dostarczają API więc nie jestem w stanie tego ogarnąć. a mam xiaomi smart home i też jestem zadowolony
 11. Dobrze, to czy ktoś zna zabawaki w stylu bez synchronizacji z chmurą ? Jest gateway podłączony do neta (loklana sieć) i loguje się na jego panel (będąc w tej sieci), a on z pozostałymi zabawkami komunikuje się bluetooth/zigbee ?
 12. Witam, Z tego co się zorientowałem wstępnie to te wszystki smart zabawki od Xiaomi (socket, gateway, czujnik temp, czujnik drzwi, żarówka) wszystko lecą przez serwery xiaomi ? To prawda? Tzn wiem, że czujniki komunikują się z gateway, a ten następnie z mi home ale leci to przez serwery xiaomi o ile się nie mylę. \ Zgłębiał ktoś temat? T.
 13. Korzystam z aplikacji Poczta/Mail na Redmi3 (soft 7.1.3.0) i mam problem z synchronizacją IMAP, tzn jak np usunę wiadomość w kliencie pocztowym np w Thunderbirdzie, to nawet wymuszenie odświeżenia na Redmi nie daje efektu, muszę dać "porządkowanie folderu" w Thunderbirdzie by załapał też Remi. Ktoś się spotkał? W poprzednich wersjach andka nie miałem takich przypadłości
 14. Mam Redmi 3 i wgrany soft 7.1.3.0. Wgrywałem bez odblokowania boot loadera, czy istnieje teraz jaka kolwiek szansa na odblokowanie boot loadera, bez formatu telefonu (utraty danych) ?
 15. Rozwiązanie tutaj: http://en.miui.com/thread-127240-1-1.html
×
×
 • Create New...