Jump to content

crazybiker

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About crazybiker

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mało korzystam z WIFI raczej transmisja danych. Serwery są typu PUSH.
 2. Witam Serdecznie, Posiadam MIUI 8.0.12.0 MAACNDI. Absolutnie na większości programów pocztowych mam kłopoty z synchronizacją poczty na dowolnym z 3 kont pocztowych. Na wszystkich 3 ustawienia IMAP są prawidłowe. Oszczedzanie baterii MIUI wyłączone dla programy pocztowego. Kłopoty z synchronizacją wydają się pojawiać po dłuższej nieaktywności telefonu. Brakuje mi już pomysłów.
 3. Minęło parę chwil na MIUI Polska 8.0.8.0. Niestety dalej mam kłopoty z bluetooth a na dodatek klawiatura blackberry nie chce działać jak powinna. Stąd moje pytanie. Jak najłatwiej i najprościej wrócić na MIUI7 na globalu działało mi wszystko jak trzeba. Czy global jest gorszy od romu MIUI Polska? Jakieś istotne różnice?
 4. Hmm to jak nazwać funkcjonalność która standardowo znajduje się pod lewym przyciskiem w naszych smartfonach? System tray app??
 5. Witam Serdecznie, Po przyzwyczajeniach z doskonałego systemu jakim jest BB10 przyszło mi używać androida wraz z xiaomi. Szukam rozwiązań które pozwolą na w miarę bez problemową pracę z wieloma aplikacjami. Obecnie zastanawiam się nad tym czy możliwe jest aby zmienić widok menadżera aplikacji z listy ikon czy miniatur na siatkę ikon?? Ktoś coś? Z góry dziękuję za pomysły. Bądź gotowe rozwiązania. Pozdrawiam
 6. Odblokowanie po aktualizacji do GLOBAL DEV poszło! Dziękuję bardzo. Teraz zostało tylko wgranie najnowszego softu
 7. OK małe nie dopatrzenie. Mam ROM Global Stable a powinienem mieć Global DEV. I na nim będę mógł odblokować bootloader. Tak mam do konta Xiaomi przypisaną możliwość odblokowania bootloadera. Ściągam Global DEV. Sprawdzę czy teraz pójdzie. Czyli rozumiem że odblokowanie będę mógł przeprowadzić na ROMie Global DEV??
 8. Posiadam 8.0.2.0 MAAMIDG. Mam update zrobić jeszcze wyżej??
 9. Witam Serdecznie Posiadam MI5 64gb chcę przejść z ROMu Global 8.0.2.0 (MAAMIDG) Stable na ROM na MIUI Polska najnowszy stable. Niestety w każdej z podanych metod na pewnym etapie się zatrzymuje. 1. MI Flash wywala błąd: Device locked 2. Odblokowanie urządzenia nie idzie bo mam Global Całkowity impas. Ktoś pomoże??
 10. Zauwazylem teraz ze jak próbuję parowac telefon. To bluetooth się wyłącza i włącza. Na wyświetlaczu w aucie komunikat. Parowanie nie udane. Obecnie mam Rom global bez roota. Jakieś pomysły??
 11. W zestawie zapomniane. Telefon próbuje się parować. Wpisuje hasło i nic. Resetu jako takiego chyba nie mam. to zestaw wbudowany w auto.
 12. Właśnie w tym jest problem. Telefon nie chce się sparować ponownie.
 13. Jakiś czas temu dostepna była aktualizacja OTA do MIUI 8.0.2.0 Stable po tej aktualizacji wszystko działało jak trzeba. Z potrzeby chwili dokonałem fabrycznego czyszczenia urządzenia. Po tej operacji telefon nie może połączyć się z zestawem głośnomówiącym bluetooth w moim aucie. Jakieś pomysły? Nie posiadam odblokowanego bootloadera. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...