seyfer

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by seyfer

 1. rozwiązanie było chyba zbyt proste - z czasem siatka przy glosniku sie poprostu na tyle zabrudziała, że robiła za szczelną membranę - nic nie pomagało, żadne programy na cudowne zwiekszanie głośności. Co pomogło to igła i delikatnie przetykanie tej siatki- efekt taki, że darowałem sobie wszystkie dodatki do zwiększania głośności bo tak jak powinno być.
 2. seyfer

  MIUI 9.9.26

  Wczoraj dopiero zainstalowałem i było tragicznie ... lagi niesamowite. Po przeczytaniu komentarzy i zainstalownaiu Magisk'a tel odżył i zapiernicza lepiej jak wcześniej. Ikony może trochę wielgaśne ale kwestia oswojenia się. Na chwilę obecną pozostaje protestować. Dobra robota Panowie
 3. Właśnie motyw standardowy, lokalizacja na "oszczędzanie baterii". Nie dzieje sie to cały czas ale sporadycznie. ( dźwięk po odblokowaniu ekranu, żeby to jeszcze było jakieś miłe dla ucha plumkniecie czy coś.. ) Najlepsze jest to, że dźwięk przy odblokowaniu mam wyłączony. Po włączeniu nakładają się jakby oba.. ok, jest i rozwiązanie - przy każdym update włączał sie NFC a ze karte nosiłem w case z telefonem to ciągle sygnalizował jakąś komunikację.... pozostaje teraz załątwić problem z głośnością rozmów, bo odnoszę wrażenie że zmiany w mixer paths wpływaja na wszystkie inne parametry poza tym do rozmów.. Z viperem podobnie Mam i rozwiązanie cichych rozmów.... Jak pisałem żadne zmiany w mixer paths czy viper w żaden sposób nie wpływały na głośność rozmów - dzwonki z kolei na najniższym poziomie głośności wyły niemiłosiernie... Jeśli macie podobny problem to polecam cieńka igłę i ręcznie przetkac ta siatkę ochronna na głośniku. Pot, brud itp zatykają ją. Na końcu można przetrzeć np szczoteczką do zębów i efekt wow gwarantowany.
 4. U mnie hotspot działa, NFC nie używam . Coś jednak albo nie do końca się w telefonie czyści albo instaluje jakiś syf... Co jakiś czas sam telefon wydaje jakiś dziwny komunikat dźwiękowy.... Nawet po świeżej instalacji zanim backupa przywrócę.. jakieś sugestie?
 5. Żadnego synchro i syfu. Instalowałem wszystko praktycznie od nowa. Wczoraj po całości wyczyściłem tel i zainstalowałem wersje, gdzie niby poprawiono głośność rozmowy na Snapach 660. Tel nagrzewa się po 5min użytkowania. drenaż baterii podobnie
 6. U mnie po przejściu z globala na początku bajka. sot 5-6h ( na globalu 4-4.5) minusem jednak było to że prawie nie słyszałem rozmówcy. Poinstalowalem kilka weekly w celu sprawdzenia i jest tylko gorzej.. format data robiony już z 3 razy i ręce mi powoli opadaja
 7. seyfer

  MIUI 9.8.1

  strasznie cicho słyszę ( a właściwie to nie słyszę ) rozmówce do tego stopnia, że czasami muszę przełączyć na głośnik. Na chwilę obecną wróciłem do 9.8.1 po formatowaniu tel. i poprawy brak. Jak wyjdzie global na pie to chyba wrócę bo nie chce mi się bawić z podstawowymi funkcjami w telefonie.
 8. seyfer

  MIUI 9.8.15

  Na Mi Note3 bez zmian jeśli chodzi o głośność rozmowy :/
 9. seyfer

  MIUI 9.8.15

  Jest nadzieja, że będzie głośniej na MI Note 3 . Sprawdzam
 10. seyfer

  MIUI 9.8.1

  nie ma róży bez kolców, o ile SoT na plus tak rozmowy telefoniczne to jakiś koszmar ostatnio. Próba rozmowy na zewnątrz, gdzie są jakieś inne hałasy jest wręcz niemożliwa.. zmieniłem wartości w mixer path z 84 na 90 i o ile głośnik gra głośniej tak z rozmowami bez zmian. Tel mi note3
 11. seyfer

  MIUI 9.8.1

  Po przejściu z globala jestem bardzo zadowolony z czasu pracy. SoT do 6.5h .wifi i data cały czas włączone do tego średnio 2-3h rozmow
 12. najnowszy global z oreo tez mam wrażenie ze żre tą baterie w nocy jak dzikus.. Na poprzedniej wersji ubywało ok 1-2%, teraz 4-6. Ogólnie odnoszę wrażenie jakby to było bardziej jakieś syf miui... nieprzetłumaczone niektóre treści i czasami dziwne przywieszenia.
 13. Wczoraj weszła aktualizacja, zostaje testowanie
 14. U mnie zasięg pomimo przekaźnika w mieście różnie. Cały czas włączone wifi + dane. Sprawdzę globala najpierw bo z lenistwa miuieu porzuciłem na etapie mi4. W razie potrzeby i napływu chęci zawsze mogę wrócić
 15. najpierw potesuje tego globala póki co wielki + dla ogólnej wydajności - zauważalnie responsywniej wszystko smiga, do tego bateria na chwile obecną prawie 1,5 dnia , 3.5h SoT i 42% baterii zostało.
 16. Dzisiaj dostałem info ze jest dostępna aktualizacja global stable 10.1.2.0 NCHMIFI. Tel dostał trochę kopa na miui 10 ale to tylko modyfikacja miui, wersja androida bez zmian.
 17. u mnie na globalu wyglada to tak ze zawsze musze miec internet po wifi zeby cokolwiek zapamietał/znalazł bo z transmisji nie potrafi korzystać - wszystkie uprawnienia apce zostały nadane i nadal bez zmian.
 18. U mnie z kolei denerwująca opcja są notatki lub wyciszenie rozmówcy, które zawsze ku.. włącza się podczas rozmowy. Czujnik sprawdzałem i działa. Próbuję teraz za każdym razem nieco inaczej tel trzymać ale jest to trochę denerwujące.
 19. Ja póki co kupiłem na allegro najzwyklejsze szkło : http://allegro.pl/szklo-hartowane-xiaomi-mi-note-3-2-5d-0-33mm-i7248015591.html?snapshot=MjAxOC0wNC0xNVQxOTozOToyOC43MDZaO2J1eWVyOzBjNjk2YzBmYzJjMGE4NTk0OTAzNTgzOTIzNjgwNGFhOTllODg1NDYzNDIxNTA2ZTI0ZjcyNjAxZjA0ZGEyOWY%3D aż nie moge teraz na tel patrzeć - odstaje z każdej strony po 5 mm
 20. po ok miesiącu użytkowania muszę przyznać, że jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu. W szczególności z aparatu - jak dla mnie rewelacja. Na chwilę obecną zainstalowany global stable 9.5.3.0 - brak face unlocka mi nie przeszkadza.
 21. w stable powiadomienia są○ też troche irytujące bo np. pisze z kimś na messnengerze to i tak po chwili wyskakuje powiadomienie o wiadomosci od tej osoby.