waper

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About waper

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  NOTE 3 PRO
 1. Witam wszystkich, czy w waszych Note 3 Pro też czytnik linii tak szybko się brudzi np nitkami ze spodni które wchodzą jakby pod obudowę i trzeba je wyciągać taśmą klejącą bo inaczej nie wyjdą ? Praktycznie codziennie muszę taką procedurę przeprowadzać i już mi się odechciewa bo czasami to zajmuje sporo czasu. Jak jest u was?
 2. To ja powiem coś nawiązując do pierwotnego tematu. Mam tak samo że gdy wkładam jedna kartę tylko z internetem (aero lub orange), i drugą tylko do połączeń to nie wykrywa mi żadnej karty sim lub wykrywa jedną, potem się to zmienia i tak w kółko. Aktualnie mam dwie karty PLAY i wszystko działa. Ale z orange i aero wiecznie są problemy i praktycznie nie da rady tego używać jak drugą SIM.
 3. Witam, bardzo dużo używam aplikacji Zello (takie cb radio internetowe). Po zmianie nexusa na Note 3 Pro, aplikacja ciaglę się rozłącza (caly czas działa w tle, nagrywa rozmowy). Jest dodana do autostartu i zakłódkowana jednak co jakiś czas 5-10minut rozłącza się i nie nagrywa rozmów. Czy ktoś ma podobny problem ?
 4. U mnie jest to samo, Ford Focus 2008. Po podłączeniu do AUX szumi jak oszalały. Zmiana kabla nic nie wnosi. Trochę lipa. Dlaczego tak jest ?
 5. U mnie jest ten sam problem, Np na aplikacji banku ING, czy Uber animacje ścinają strasznie.