Agent

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Agent

 1. Mój rn3 mimo, że nie młody dotąd działał bez zarzutu. A teraz zamilkł. Bez słuchawek nie posłucham Spotify, audiobooka czy Youtube, nie słychać też nawigacji i co najgorsze dźwięków dzwonka. Ciekawostka jest taka, że czasem jednak działa - zupełnie nie wiem od czego zależy czy zadziała czy nie. Częściej nie działa. Co mogę zrobić? Ktoś to naprawi?
 2. Oesu! Czemu od razu tak nie zrobiłam? Dzięki!
 3. Ok, tyle tylko, że samoczynnie się wybudza i to bardzo szybko Nie do końca. To jest apka pod tytułem DU speed booster - jest na twardo zainstalowana, nie da się jej odinstalować, już była wgrana, gdy kupilam telefon z tym romem z dziwną numeracją ( co to jest?) w ustawieniach odznaczam, ale apka sama za chwilę się przestawia. Pi kupnie telefonu wszystkie niepotrzebne mi aplikacje, ktorych nie dało sie odinstalować wrzucilam do osobnego foldera ( taki śmietnik), pozamrazalam , co się dało i było ok. Wszystko fajnie chodziło i nic mi nie przeszkadzało. Aż do teraz Co robić?
 4. Ok, tyle tylko, że samoczynnie się wybudza i to bardzo szybko
 5. Mam jakąś dziwną wersję oprogramowania :/ tzn. numeracja dziwną, bo samo użytkowanie dotąd bylo ok. Nie miałam uwag, ani potrzeby instalowania innego romu. Niestety od kilku dni nie mogę się skutecznie pozbyć "kółeczka" Owszem, gdy wchodzę w ustawienia umiem wymusić zatrzymanie tej apki, ale niestety za chwilę kółeczko znowu jest na wierzchu. Jak się tego najprościej pozbyć? Dodam, że jestem lajkonikiem
 6. Agent

  WIDOK SMS

  Tyle tylko, że na Redmi Note 3 są z tym problemy. Czy może już nie ma? Jak jest?
 7. Agent

  WIDOK SMS

  Mam ten sam problem z przyciętymi smsami, ale na Redmi Note 3. Jakieś podpowiedzi?