Jump to content

lesieek

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lesieek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. mam taki problem z mi6 - głównie braki zasięgu.MiuiPolska, odblokowany bl, jedna karta a2mobile wsadzona w sim1, Ogólnie w menu "Karty sim i sieci mobilne" na szaro są opcje połączenia "nieustawione", internet "sim1"W sim1, ustawione apn a2mobileI teraz problem jest z preferowany typ sieciNa automatyczny lte zasięg jest 2/3 kreski, h+, internet dziala, jednak połączenia nie działają - podczas połączenia jest brak sygnału i rozłącza.na automatyczny 3g jest 3/4 kreski zasiegu, internet dziala, połączenia różnie, czasem zaczyna łapac po dopiero 10 sekundach, czasem rozłącza a czasem od razu.tylko tryb 2g - przyjmijmy ze działa, możliwe 2-3 sek opóźnienia, ale ogólnie działa. Tylko tutaj internet nie działa bo jest 2g.. Teoretycznie ustawienie lte-td-scdma/gsm lub td-scdma/gsm w menu status urządzenia1 daje jako tako dobry efekt, tzn internet łapie mi na lte, podczas dzwonienia zbija do gsm, ale trwa to trochę długo a dodatkowo to ustawienie resetuje sie podczas restartu telefonu.I druga rzecz co mnie zastanawia dlaczego są te opcje na szaro i jest ustawienie "połączenia - nieustawione"czy ktoś wie co można z tym zrobić?
 2. Dzięki! Ja wrzuciłem plik kenzo za pomocą 7zip, prościej:)
 3. 1. Flash all 2. daj cały folder a nie tylko images Jak jestem w błędzie to przepraszam ^
 4. Dla Redmi Note 3 pro jest 6.4.9 przeciez
 5. Zrobiłem inaczej. Za pomocą Titanium usunąłem Samouczek, zrestartowałem telefon i zainstalowałem .apk na nowo. Jak narazie działa.
 6. Masz Samouczek na pulpicie? Bo u mnie się zainstalowało, w samouczku jest informacja zeby zmienić język w razie ustawienia pogody/lokalizacji. Zrobiłem to i Samouczek zniknał. Nie wiem jak go przywrócić, w aplikacjach zainstalowanych jest, ale jak go wrzucić na pulpit nie mam pojęcia.
 7. Wszystko ok, imo: 1. China dev, wrazie gdyby global nie działał, china pewniejsza. 2. twrp gdyby nie chwyciło przy pomocy instalatora, próbować przez flashify
 8. Cześć, Opiszę Wam moją historię i niejako poradnik jak odblokować bootloader i zaktualizowac miui do najnowszej wersji. Od początku. Dostałem telefon Redmi Note 3 Pro z systemem 7.1.8.0 (chyba) zaktualizowalem do 7.2.2.0. Chciałem na tym odblokować bootloader, lecz wyskakiwał popularny błąd na 50%. Zgodnie z informacjami zawartymi na forum jednym drugim trzecim, zainstalowałem system DEV: 6.3.24 lecz od razu mówię, że tutaj też nie odblokowałem i później zainstalowalem niższą wersję, 6.3.17 - tu już wszystko poszło. Odblokowanie bootloadera: Instalacja wersji 6.3.17, logujesz się na konto Mi, wyłączasz telefon, włączasz fastboot, włączasz program MiFlashUnlock i powinno chwycić. TWRP: u mnie instalacja TWRP przez PC niby przebiegła pomyślnie, lecz tego twrp nie było. TWRP najlepiej chyba zainstalować przy pomocy aplikacji Flashify. Gdy jesteśmy na wersji dev 6.3.17 wchodzimy w Security -> Permission i ROOT - instalujemy. Zresetuje się telefon, wchodzimy w Flashify powinno ogarnąć że mamy roota. Klikamy Recovery wyszukujemy przez aplikację twrp.img -> najlepiej pliczek 37.1mb czyli ten najnowszy co go wszędzie wciskają. Powinno się ładnie sflashować. Rozwijamy menu po prawej stronie i klikamy Reboot to recovery. Wejdziemy do TWRP i już. Teraz chcąc wrócić do systemu prawdopodobnie zobaczycie bootloop. Ja tak miałem. Szybko na forum w szukajkę - aktualizacja. Wrzuciłem do systemu przez PC przez kabel USB najnowszą wersję dev - 6.3.31. Kilka chwil i system zainstalowany. Dorzuciłem dodatkowo SuperSU i Dodatki MIUIPolska. Wszystko gra. Wszystkie działania robiłem przy pomocy forum miuipolska, xiaomi eu i miui com - naprawdę, szukajcie sami, przeglądajcie cokolwiek. Jest tu jeden wielki burdel, każdy się pyta o to samo a tak naprawdę wystarczy ruszyć głową. A nawiasem - miuipolska/xiaomieu wygląda tak pięknie, chyba ładniej od stable
×
×
 • Create New...