Jump to content

MichalQ20

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MichalQ20

 1. Szukam serwisu dla mojego amazfit pace bo przez źle czyszczenie styków ładowania je uszkodziłem i chce je naprawić. Poleci ktoś jakiś serwis?
 2. Odpisywanie na ticket od ibuygou jest złym miejscem?
 3. Witajcie, można samemu zanieść telefon do serwisu we Wrocławiu czy w grę wchodzi tylko wysyłka? @accid
 4. Mam problem, szedłem według poradnika by odblokować bootloader i wszystko niby Ok ale telefon się nie uruchamia i jest tylko napis MI mi.com i znaczek Androida. Co robić. Edit: Fałszywy Alarm, po kilku minutach się uruchomił.
 5. Mam pytanie, jak zrobić by mieć MIUI 8 ? Mam telefon od 2 miesięcy, zablokowany bootloader, dziś złożyłem wniosek o odblokowanie. Jak to zrobić by nie utracić danych z telefonu? Mam obecnie zainstalowany c)link (xiaomi.eu 7.1.3) zalecane jeśli nie mamy zgody na odblokowanie bootloadera, a chcemy mieć język pl NIE dla wersji PRO - problemy z zasięgiem
 6. Często nie dostaje powiadomień jak dostanę wiadomość na messengerze lub w innej aplikacji. Muszę ręcznie odświeżać żeby zobaczyć nowe wiadomości. Nie działają te dymki z czatu messengera, jak z kimś piszę to zawsze muszę wejść w aplikację ale bedac w jakieś aplikacji nie mogę. Tak samo nie pojawia się mi się ten dymek jak dam w yanosiku prace w tle. Da się coś z tym zrobić?
 7. Ja mam to http://www.aliexpress.com/item/Case-For-Xiaomi-Redmi-3-etui-carcasa-Protector-Silicone-TPU-fundas-Cover-for-Hongmi-3-Smartphone/32613150162.html http://www.aliexpress.com/item/0/32402724047.html i wszystko działa idealnie. Jak chce ktoś to mam zestaw 2 folii ochronnych, oryginalnych od xiaomi na sprzedaż
×
×
 • Create New...