Figolab
Użytkownicy-
Postów
14 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Figolab
-
9t Czysty Android 12 na Mi 9T Pro (Redmi K20 Pro)
Figolab odpowiedział(a) na Mati9545 temat w Modyfikacje systemowe
Dzień dobry. Trafił do mnie Mi9T Pro siostry z Miui 12.0.4 (Android 10), którego chciałbym dać matce. Pytanie czy warto aktualizować do Miui 12.5.2 (Android 11)? A może lepiej zostać lub customa wgrać? Te customy są praktycznie bezbłędne i bezobsługowe? Jak to wygląda obecnie sytuacja z wymaganiami apek co do minimalnej wersji systemu? A10/A11 ograniczają? Kiedyś bawiłem się w zmiany softów na swoich telefonach, teraz chcę jedynie by sprawiały jak najmniej problemów. -
Mi Box S (MDZ-22-AB) - aktualizacja do Android 12
Figolab odpowiedział(a) na Marek78 temat w Mi Box / Mi TV Stick
Czy na Androidzie 9 działa Netflix? Mam Androida 9 r3139 (aktualizacja zabezpieczeń 5.10.2020) i na Netflixie mam błąd ui-800-3, który rozwiązać można chyba tylko aktualizacją systemu, bo próbowałem z różnymi wersjami apk Neflixa i to samo. Zaktualizować go ręcznie do ostatniej aktualizacji bazującej na Androidzie 9 (r3933) czy może warto już zaktualizować go po prostu do Androida 12? Jest już wystarczająco poprawiony? Edit: Chcąc wejść w recovery rozparowałem sobie pilota i za nic nie mogę zmusić go do ponownej współpracy z boxem. Wszystkich kombinacji próbowałem już chyba. Jakieś pomysły? Stało się to jeszcze przed wgraniem jakiegokolwiek oprogramowania, dalej jestem na r3139. Edit2: Całe szczęście miałem już wcześniej połączoną z tym boxem apkę Google TV w telefonie i tak mogłem nim sterować. Musiałem wejść w ustawienia, piloty i urządzenia, usunąć pilota Xiaomi i dodać go ponownie. Miałem później problem z aktualizacją z pendriva z błędem e1001 (status 7) przy samodzielnym wyborze pliku aktualizacji w recovery, ale zastosowałem się do procedury automatycznego uruchomienia aktualizacji z pliku z XDA i poszło. Odpowiadając sobie też na początkowe pytania: na r3933 działa Netflix, a płynność działania systemu jest bardzo dobra. Mam Androida 12 na Mi TV Sticku (wersja 1 GB ramu) i działa to bardzo słabo, więc dopóki się da to tu zostane chyba na dziewiątce. Potem, gdy dokładnie wszystko sprawdzę i skonfiguruję to dam znać czy nie ma żadnych problemów. Edit3: Na pierwszy rzut oka to nie wszystkie apki wyświetlają na ekranie głównym po lewej stronie w pionie. Z tych co mam zainstalowane to wcześniej było ich na pewno więcej. Nie ma też paska Następne. Ale te rzeczy mi nie przeszkadzają. Przeszkadza mi problem z Google Home na telefonie. Głośność i udostępnianie ekranu działają, ale funkcja pilota już nie. Gdy ją uruchamiam to kręci sie kółko i wywala brak połączenia z wifi. Więc mam kolejny problem do rozwiązania. W tym wątku na XDA jest coś wspomniane o problemach z wifi, może znajde tam odpowiedź. Edit4: Olałem temat na jakiś czas, wczoraj odpaliłem, spróbowałem znowu podpiąć telefon jako pilota i normalnie już wyskoczyło parowanie, więc jest git. Najwidoczniej czasem trzeba dać temu ***** chwile poleżeć. -
Cześć, takie pytanko, kupiłem power bank, ale chciałbym jednak go zwrócić, bo za duży. Czytam regulamin http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/40902752/aboutSeller i tak mówią o tych foliach, a jak go rozpakowywałem to folia/torebka w której była bateria troche sie rozciągnęła, klej nie trzyma już jak nowy. Czy za to juz potrącą mi 50zł?
-
Witam, potrzebuje power bank Xiaomi 16000mAh. Pytanie brzmi gdzie szybko, dobrze (oryginalność, obsługa sprzedawcy) i nie najdrożej go kupię? Ktoś z allegro z magazynem w PL? Dobrze by było jakby dotarł do domu do końca tygodnia. Może być też 10000mAh lub 20000mAh, jeśli miałyby relatywnie lepszą cenę. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
-
Obawiam się, że nie, dlatego wolałem nie ryzykować. Sprzedawca brakiem kodu tłumaczy się, że jest to starsza wersja i produkowana tylko dla Chińczyków, ale przeglądając opinie, natrafiłem na jednego użytkownika, który pokazał zdjęcia pudełka swoich wcześniejszych słuchawek (tego samego modelu) i zakupionych na tej aukcji. Na pudełku pierwszych słuchawek wszystko napisane jest po chińsku (jak Xiaomi ma w zwyczaju), a na pudełku słuchawek z tej aukcji napisy są po angielsku. Niestety nie pokażę tu tych zdjęć, ponieważ sprzedawca usunął tę ofertę o ile w ogóle nie zniknął z AliExpress. Ale pomimo zauważonych zmian, użytkownik ten wystawił dobrą opinię i chwalił sobie jakość brzmienia i wykonania słuchawek. Wysłane z mojego Redmi Note 2
-
Patrząc na zdjęcia innych użytkowników zauważyłem, że na słuchawkach nie ma białej karteczki z kodem QR. Świadczy to o podrobieniu słuchawek? Wysłane z mojego Redmi Note 2
-
Witam, czy mógłby ktoś powiedzieć czy te V3 są oryginalne: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-piston-3-mi-in-earphones-Earphones-for-Xiaomi-Android-Phones-original-gift-box-included/32756082503.html ? Z góry dzięki. Mają dopisek Millet, ale co to ma oznaczać to nie moge znaleźć, opis i wygląd ten sam, opinie pozytywne niby. Albo gdzie kupić najtaniej oryginały?
-
http://www.ifotos.pl/zobacz/1-IMG1045_swewhqn.jpg
-
W wielu recenzjach pojawiają się nowe Xiaomi przysłane właśnie z tego sklepu. Mówią, że jest jak najbardziej w porządku i polecają, widać, że jest porządnie zapakowane. http://pl.aliexpress.com/store/group/Xiaomi/311331_255549755.html Kupował ktoś? Jakieś opinie?
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- goldway
- aliexpress
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy wycięcie na głośnik i kamere masz tak jak na zdjęciu jedno podłużne? Czy wiecej pojedynczych?
-
Poleci ktoś dobre szkło? By obraz i czucie dotyku nie były pogorszone zbytnio względem gołego ekranu, no i oczywiście dobrze dopasowane. Jeśli chodzi o wytrzymałość to raczej sprawa drugorzędna, nie mam zamiaru nosić RN2 razem z kluczami w kieszeni, ani podpalać, tylko w pokrowcu. Możliwie najniższa cena na AliExpress (0-5$ ?)
-
Poleci ktoś ultracieńkie silikonowe etui na wszystkie boki i plecy? By było dość trwałe i dobrze dopasowane. Na ochrone przy ciężkich upadkach nie licze, tylko przed rysami zwykłego użytkowania. Możliwie najniższa cena na AliExpress (0-6$ ?)
-
Może trochę przesadzam z tą oszczędnością wybierając nieznaną firmę, ale wyszedłem z założenia, że jak oszczędzać kupując telefon z Chin zamiast na przykład P8Lite to już każdy grosz. Fakt, moje niedopatrzenie, że zapytałem o cło, nie o vat, ale w sumie jak przesyłka idzie na ich adres, bo chcą sprawdzić stan telefonu i dopiero wtedy wysyłają go z Polski do mnie to urząd celny do mnie chyba nie zadzwoni... No i ta gwarancja realizowana w Polsce mnie skusiła, bo wiem, że z moim szcześciem do elektroniki, choć dbam bardzo o wszystko to i tak ze dwa razy do serwisu trafi, a nie chce mi sie użerać z Chińczykami zbytnio
- 9 odpowiedzi
-
Witam, poszukuję od dłuższego czasu Redmi Note 2. Trafiłem na ofertę na olx wystawioną przez firmę Taneo http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2weQR/ . Trochę pogadałem z jej przedstawicielami i wydaje sie w porządku - pośrednictwo w sprowadzeniu z Chin, serwis u nich w Polsce, wysyłka ok. 30 dni, po 40 dniach przy nieotrzymaniu paczki oddają pieniądze, gwarancja 12 miesięcy (opcjonalnie dodatkowe 12 miesięcy za 100zł). Cło już w cenie. W ogłoszeniu nie ma wzmianki o wersji Prime, a w opisie widnieje 32GB pamięci wbudowanej - podejrzane(?). Cena oferty uległa zmianie, wcześniej był za 599zł i w takiej cenie mogę go nabyć. Tutaj pytanie czy miał ktoś z nimi styczność? Warto tam kupić?
- 9 odpowiedzi
