Jump to content

targetti

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

targetti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Naprawdę nic dodać, nic ująć. Po 3ch dniach od zgłoszenia otrzymana zgoda na odblokowanie, później global dev, twrp i mam nowe miui Dziękuję
 2. Koledzy... temat chyba do zamknięcia Bardzo dziękuję za pomoc... telefon chodzi bardzo dobrze (poza kilkoma rzeczami które nie działają m.in. bluetooth - ale to już inny temat). Pozdrawiam!
 3. Jestem w domu z moim Redmi Note 2. Wszystko zrobiłem w trybie FastBoot. Zrobiłem MiFlash (flash all) -> zaczekałem do pierwszego uruchomienia MIUI -> wejście w tryb FastBoot -> zainstalowałem TRWP 3.0 PL za pomocą ADB -> uruchomiłem TWRP -> wipe factory reset -> zainstalowałem MIUI v7 PL z wgranego na telefon ROM'a hermes 6.3.3! Dziękuję wszystkim za pomoc... już nic w telefonie nie zmieniam Tak się zastanawiam, czy nie przydał by się dział w którym szczegółowo by zostały omówione funkcje TWRP (aby przypadkiem za dużo nie skasować).
 4. OK, abym nic nie zepsuł. Odpowiedź: NIE Czyli łopatologicznie: MiFlash wraz z ROM'em pobranym z angielskiej strony. Później instaluję TWRP za pomocą ADB (ponieważ Flashfily potrzebuje dostęp do ROOT którego ROM nie ma). Następnie z poziomu TWRP instaluję MIUI v7 PL. Pytanie... czy jest prostszy sposób? Jeśli tak to jaki Marcin
 5. Cześć, udało mi się zrobić MiFlash w Redmi Note 2. Pobrałem ROM z angielskiej strony (hermes_global_images_6.2.26_20160129.0000.14_5.0_global_24c9cf7ebd). Proszę o pomoc. Czy ten ROM nie ma dostępnego ROOT'a? Po wyczyszczeniu telefonu, chciałem zainstalować MIUI v7 PL za pomocą Flashfily -> TWRP 3.0 PL -> MIUI v7 PL. Nie za bardzo umiem zainstalować najnowsze TWRP 3.0 PL za pomocą programu ADB (zainstalowała mi się starsza wersja TWRP). Pytanie: Czy za pomocą MiFlash mogę od razu wgrać MIUI v7 PL?
 6. Jeszcze nie doszedlem do tego co to mi flash. Czy jest jakiś tutorial? Czyli najpierw mi flash, TWRP, muiu? Dzięki za szybką pomoc.
 7. Cześć, czy za pomocą TWRP mogę w 100% 'sformatowac' telefon usuwając wszystkie pliki, hasła, puste katalogi, aplikacje itp. Chciałbym zainstalować nowe MIUI na czysty telefon, i nie chciałbym aby przed jego instalacją były na nim niepotrzebne śmieci. Pozdrawiam Marcin
 8. Zrobiłem zgodniebz instrukcją. Dam znać na dniach jak wyniki.
 9. Wersja MIUI: MIUI 7 6.2.25 Posiadany smartfon: XIAOMI Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu: Po nagraniu filmu z data 06.03.2016 po wejściu w 'galeria' pokazuje mi go z datą 05.03.2016. Logcat Jeśli napotkałeś FC (Force Close), koniecznie wstaw logcat!
 10. Wersja MIUI: MIUI 7 6.2.25 Posiadany smartfon: XIAOMI Redmi Note 2 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu: 1. Mam problem ze słuchawkach bluetooth Samsung HM1200. Pomimo sparowania nie zawsze się łączą z telefonem. Dopiero restartu telefonu pomaga w połączeniu ze słuchawkami. Mam wrażenie że w telefonie wiesza się moduł bluetooth. 2. Po pobraniu pliku PDF nie widzę go w 'pliki - dokukenty' pomimo, że jak wejde w katalog 'download' to pliki są tam pobrane. Logcat Jeśli napotkałeś FC (Force Close), koniecznie wstaw logcat!
×
×
 • Create New...