Jump to content

Badziu-68

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Badziu-68

 1. Wgrałem fixa przez twrp na RN3 MTK. Zaktualizowałem Google i YouTube bez żadnego problemu. W ustawieniach sklepu telefon nadal widoczny jako urządzenie nie certyfikowane. Zobaczymy czy telefon nie będzie mulił i czy nie będzie restartów. Dzięki za pomoc.
 2. A na RN3 mtk jakiś fix ktoś coś słyszał bo też są problemy ze sklepem.
 3. Badziu-68

  MIUI 7.1.12

  Od dwóch lub trzech aktualizacji nie dostaje powiadomień z mbanku. Wszystkie ustawienia sprawdzone tylko ręczna synchronizacja daje powiadomienia. Jak to jest u Was ?
 4. Ja też już sobie poradziłem. Wgrałem SP Flash Tool-em rom xiaomi.eu 7.1.8 stable. Telefon ruszył ale sypał błędami jak cholera ciągle zamykał różne procesy np aparat,ustawienia, panel sterowania itp. W gąszczu ciągłego anulowania tych błędów udało mi się przyznać roota aplikacji flashify i wgrać TWRP które o dziwo zadziałało. Przecież instalator Miui install recorvey też niby wgrywał ale nie szło wejść w recovery. Wgrałem więc jeszcze raz MiuiPolska/xiaomi.eu 6.4.7 i teraz wszystko śmiga. Odwołuję więc sianie paniki że rom ten blokuje booloader jednak takie były objawy.
 5. Zainstalowałem Hotspot Shield Free VPN i ustawiłem chiny. Mi Unlock zalogował się teraz bez problemu ale dalej już nie jest tak wesoło. Ostatnio odblokowałem bootloader bez problemu to teraz staje na 50 % Couldnt verify device. Pierwszy rom jaki miałem to jakiś śmieć 7.19 czy jakoś tak drugi to xiaomi.eu 7.1.6 stable, następny już właśnie od JDStara jakiś na zablokowany bootloader i chyba na nim właśnie odblokowałem bootloader. Później już MiuiPL ze dwa romy i ze dwa albo ten był trzeci właśnie co mi nabroił MiuiPL/xiaomi.eu. Zobaczę jeszcze na laptopie może tam przejdzie to 50 % bo ostatnio
 6. Pytanie tylko czy się da czy znowu trzeba pisać o zgodę. Trochę poczytałem już tematów na tym forum i dzięki poradnikom przeszedłem przez proces odblokowywania bez żadnego problemu. Niestety teraz stoję bo nie mogę się zalogować Mi Unlock, ciągle mam network error. Dzięki SITU ale dalej to samo tyle że teraz komunikat z błędem to chińskie krzaczki.
 7. Faktycznie też instalowałem z poziomu telefonu ale robiłem tak już z 5 razy i nigdy nie było problemu. Zresztą po coś ta opcja tam występuje i nie powinno to mieć znaczenia i tak telefon się restartuje i wchodzi w tryb recovery. Sama aktualizacja przebiegła bez żadnego problemu ale gdy chciałem zainstalować dodatki nastąpiło zdziwienie brak TWRP.
 8. Flashify pisze że nie mam roota i przy próbie wybrania obazu TWRP się wiesza. Natomiast MIUIPolska_instalator_recovery piszę że mam zablokowany bootloader. MiFlashUnlock. coś nie mogę się połączyć żeby spróbować odblokować
 9. Nic nie sieje piszę tylko że mam zablokowany bootloader po aktualizacji jak parę innych osób. Takie 3 cytaty do wglądu Łukasz Sabiniewicz • 5 godzin temu Po aktualizacji nie mogę się dostać do recovery, ktoś mnie oświeci? TYm samym nie mogę zainstalować dodatków.... Redmi Note 3 P.s mój szybki wniosek taki że mam ponownie zablokowany bootloader . TYlko z jakiej paki ? • Odpowiedz • Udostępnij ›
 10. Nic nie kombinowałem, wgrywałem rom jak co tydzień i bootloader zablokowany. Parę osób też potwierdziło ten problem.
 11. A czy ja coś napisałem o pro nie mam tego telefonu to się nie wypowiadam.
 12. Wstrzymajcie się z aktualizacją MIUIPolska/xiaomi.eu-6.4.7 dla RN3 na odblokowany bootloader bo śledząc forum stwierdzono już parę przypadków ponownego go zablokowania.
 13. Wyłączyłem aplikację mBanku podczas robienia kopii systemu. Mam włączoną kopie dwa razy w tygodniu i na razie mbank działa może to rozwiąźe nasz problem. Kolejna kopia systemu zrobiona i mbank działa niestety 4 aplikacje "wychodzą" z folderów na pulpit.
 14. Też mam problem miedzy innymi z aplikacją mbanku i forscan lite ciągle gubią ustawienia jestem na romie 6.3.11 Dodatkowo dziwny objaw parę aplikacji np Google now pomimo umieszczenia ich w folderze co jakiś czas pojawiają się ikony na następnym pulpicie a w folderach giną
 15. Mam wgrany rom 6.3.3 na zablokowany bootloader. Właśnie na tym sofcie go odblokowałem i teraz pytanie czy muszę instalować TWRP czy następny rom mogę instalować przez aplikację aktualizacji ?
 16. Mały problemik na tym romie przynajmniej u mnie. Aparat ok są nowe tryby ale kamera nie działa slow motion nie idzie go włączyć jest tali ciemny przełącznik a sama kamera w trybie normalnym zaraz po włączeniu robi się obraz dużo ciemniejszy i miga jakby z jakimś przeplotem.
 17. Wiem własnie korzystam z iMediaShare, ale dzięki przynajmniej wiem że to nie tylko problem mojego egzemplarza. Właśnie dostałem e-maila i mam włączoną funkcje wybudzania przy powiadomieniach na 7.1.6 stable działała dobrze a teraz siedzę i widzę że telefon się wybudza i gaśnie i tak w kółko już od 10 minut to też nie jest chyba normalny objaw. Co prawda wgrywałem 6.2.25 bez user data może w tym jest problem.
 18. Cześć wszystkim to mój pierwszy post więc należy się przywitać i podziękować za rady i romy do naszych "zabawek". To mój pierwszy telefon od stajni Xiaomi i otrzymałem go z jakimś śmieciowym romem 7.0.19 albo jakoś tak. Dzięki Waszym radom wgrałem bezproblemowo 7.1.6 stable a następnie obecny tu 6.2.25. Ale na wszystkich tych romach mam parę nie działających funkcji, ciekawe jak to u Was wygląda. 1) Za cholerę nie mogę zmusić aplikacji "Ok google" do działania. 2) Galeria i wyświetlanie zdjęć i filmów na telewizorze zero reakcji telewizora nawet nie ma pytania o zgodę.
×
×
 • Create New...