Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Czytaj dalej >
  2. Czytaj dalej >
  3. Czytaj dalej >
  4. Czytaj dalej >
  5. Czytaj dalej >
  6. Czytaj dalej >
  7. Czytaj dalej >
  8. Czytaj dalej >
  9. Daj więcej info, używasz Amazmoda albo Watchdroida, tarcza systemowa czy dograna, instalowałeś jakieś apki?
  10. Czytaj dalej >
  11. Czytaj dalej >
  12. Czytaj dalej >
  13. Czytaj dalej >
  14. Czytaj dalej >
  15. Nie wiem czy wyciągniesz 12 dni, jak nie uruchomisz żadnej aktywności sportowej to GPS sam się nie odpala. Jedynie możesz wyłączyć BT i kompletnie rozłączyć z telefonem.
  16. Czytaj dalej >
  17. Czytaj dalej >
  18. Czytaj dalej >
  19. Czytaj dalej >
  20. Czytaj dalej >
  21. Czytaj dalej >
×
×
  • Dodaj nową pozycję...