Jump to content

kondyc

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kondyc

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c 2/16

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem z załączaniem zdjęć tzn. jak chce wysłać zdjęcie (facebook,email) otwiera mi się okienko wyboru źródła jednak nic później się nie dzieje. To jakiś problem z uprawnieniami? Wcześniej działało a nie przypominam sobie żebym instalował coś co może powodować problemy. Soft to 8.1.3.0 stable.
 2. Sprawę z BL załatwiłem wgrywając na zablokowany BL. Szkoda mi czasu a żeby 2 tygodnie od zgody dalej nie dało się odblokować to cóż...nic nie będę pisał...
 3. Jako że miałem telefon od goldiego z wgranym przez niego softem wystarczyło wejść w konsolę adb i wpisać komendę fastboot oem unlock, dalej twrp i wgranie miui. Przekombinowałem bo chciałem odblokować BL oficjalną metodą a że nie przechodziło to wystarczyło wrócić do softa od goldiego. Jeśli chodzi o mi4c to bardzo pomógł mi ten temat :
 4. Problem rozwiązany z instrukcji na zablokowany BL. Widać niepotrzebnie wywalałem soft od goldiego Dzieki za pomoc
 5. Zgode dostałem dokładnie 9 sierpnia. Logowałem się po wifi bez karty sim. Próbowałem już nawet z vpn z chin...
 6. No i tak właśnie robiłem. Staje na 50% current account is different from the account info on the device. Loguje się na to samo konto bo innego nie mam.
 7. Bo zamiast edl mam na ekranie animacje telefonu z podłączonym/odłączonym kablem a poza tym z tego co wiem z instrukcji na odblokowany BL powinienem przejść do twrp a tak się nie dzieje. Nie mówiąc o tym, że pewnie nie musiałbym kombinować gdybym mógł to odblokować unlockerem.
 8. Po pierwsze to chyba nie ja nie umiem czytać skoro kilka postów wyżej opisałem, że właśnie ta PROSTA metoda nie działa. Tryb edl w ogóle się nie włącza (po wielokrotnej próbie odblokowania Miunlock oraz po OTRZYMANYM pozwoleniu) więc próbowałem wrzucić rom przez instrukcje na niezablokowany BL. I tak wiem, że flasher jest tylko do wrzucenia niesyfiastego miui ale po tym jakoś unlocker też nie działa. Jeśli chcesz pomóc a od tego chyba jest forum to nie powielaj całej instrukcji którą przerobiłem nie raz. Gdybym nie miał problemów z tą metodą to bym raczej nie prosił o pomoc.
×
×
 • Create New...