Jump to content

Pero

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pero

 1. Witam , ja też mam problem ale na koncie xiaomi bo najpierw miałem telefon córki redmi 2 i jej telefon jest "zarejstrowany" na tym koncie a mojego nie widzi pomimo że mogę normalnie dzwonić itd. Mam pytanko czy można mieć kilka telefonów przypisanych do jednego konta?
 2. Ja mam inny problem a mianowicie strasznie ciężko jest wyciągnąć ten slot " tackę" z telefonu. Podczas otwierania boję się że coś połamię tak strasznie ciężko jest go wyciągnąć.
 3. Witam, mam dokładnie tak samo czy może ktoś już rozwiązał ten problem? U mnie czytnik działa po restercie telefonu i po kilku godzinach przestaje działać do następnego restartu :/ odblokowanie poprzez " zygzaki " nie pomaga. Trochę lipa z tym czytnikiem skoro nie można go używać, tylko 2 razy dziennie trzeba resetować telefon aby działał. Pytanie mam czy każdy redmi note 3 tak ma? czy po prostu poszczególne egzemplarze ?
 4. pytanie do technos : czy jak dostałem zgodę od xiaomi na odblokowanie bootloadera i go odblokuję to gwarancja przepada czy nie będziecie robili z tego tytułu żadnego problemu?
 5. hmmm no to w sumie chyba troszkę mnie uspokoiliście aczkolwiek we wcześniejszych postach widziałem że niby na ładowarce powinno być XIAOMI 5V 2A a u mnie jest XIAOMI 5V 1A
 6. Witam Was, jako że też dopiero teraz poczytałem o tym sprzedawcy postanowiłem Was zapytać czy też nie zrobił mnie w "balona" z ładowarką i kablem USB ? czy u Was na kablu USB jest znaczek "mi" bo u mnie go nie ma a na innych w "sieci" widziałem. Telefon kupiłem dla córki u niego na stronie http://xiaomi.com.pl/ Jeśli to jest nie orginalna ładowarka to może coś się stać z telefonem? mam mu ją odesłać i żądać wymiany na orginalną ?
×
×
 • Create New...