krzys59

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krzys59

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2
 1. Z pewnością masz rację, że to było omawiane, na pewno jak wejść w recovery. To sobie poradziłem, i sam nie wiem skąd taki miałem problem. Ale pierwsze pytanie pozostaje nadal aktualne, jak wyświetlić sms z kodem aktywującym konto przy zablokowanym ekranie przez okno logowania do konta xiaomi. To mnie męczy. Wchodziłem na konto xiaomi ale żeby się dostać do środka potrzebowałem zmienić hasło, a żeby je zmienić dostawałem sms na aktywną kartę sim o której xiaomi mi mówiło, że jest zablokowana. I tak w kółko.

  1. Nezumi

   Nezumi

   Wsadź sim do innego telefonu, innego wyjścia nie ma.

 2. Głupia sprawa, parę miesięcy temu zrobiłem sobie konto na xiaomi, wszystko było ok, ale potrzebowałem dać synowi telefon, z jego kartą. Zrobiłem wipe, włożyliśmy jego kartę no i xiaomi mi przypomniało, że to urządzenie działa ze złym numerem, żeby wpisać hasło. Oczywiście go nie pamiętam, nie mam pojęcia gdzie je zapisałem, a standardowe nie działają. Wsadziłem swoją kartę i dalej nie mogę się dostać do konta xiaomi, ale co ciekawe jak wejdę na konto poprzez PC to mi wysyła kod do odblokowania na telefon, ale co z tego skoro nie mogę go zobaczyć bo na pierwszym miejscu widać okno logowania do xiaomi. Niestety numeru konta też nie pamiętam, a jak chcę zrobić przypomnienie hasła na email, to za nic tego zrobić nie chce, tylko łączy mnie z telefonem. Jak zobaczyć treść sms który się chowa pod oknem logowania do konta? Nie wymyśliłem żadnej kombinacji klawiszy. Druga sprawa, to przed przekładaniem kart, zrobiłem pełny backup telefonu, wszystko co tylko się dało, ale nie wiem jak teraz wejść w tryb recovery, wiem jak to zrobić jak mam działający telefon, ale jak mi zatrzymuje się na tym nieszczęsnym logowaniu do xiaomi to nie mogę wejść w "Aktualizacje Miu" z których wchodziłem w tryb recovery. Mam miu któraś wersja 7, i żadna kombinacja power + vol nie działa, ani + ani -, ani wszystkie trzy równocześnie. Jak można się dostać w tryb recovery z wyłączonego telefonu? Liczę, że skoro zrobiłem pełny backup to po odzyskaniu wgraniu powinno mi sięudać odblokować telefon. Tylko jak wejść w ten tryb? Pomóżcie, proszę Uff, udało się wejść w recovery Wreszcie zadziałało Vol Up I Power. Ciekawe dlaczego wcześniej nie chciał wstać, może byłem zbyt niecierpliwy.
 3. Problem w tym, że ściągam ten czy inny rom, i przy próbie wgrania poprzez update wywala mi komunikat, że file is corrupted (suma MD5 zgadza się, więc nie w tym problem) Jest to nieco wkurzające
 4. Czy da się jakoś wymusić język polski w tym sofcie? Zachciało mi się update zrobić ze starszej wersji i nie dość, że angielski (wielki problem to nie jest, ale wkurzające) to jeszcze mi wszystko wyczyścił.
 5. Dzięki za zainteresowanie, ale chyba znalazłem winowajcę. To GPS-test, nie działa z tym telefonem i z tą wersją systemu. Zainstalowałem GPS-status i ten bezproblemowo włącza GPS, łapie fixa. Czyli to nie hardware a software Ważne, że telefon jest ok, nic nie skopałem przy flashowaniu.
 6. Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem RMN2, kupiony w xiaomi.pl wrzuciłem najnowszy obraz Miui.pl i niby jest ok, ale nie wiem co się dzieje z GPS. Po włączeniu GPS nie ma ikonki oraz gps-test nie widzi żadnej satelity, jest tylko komunikat o braku fixa. Czekałem kilka minut, nic, żadnego satelity. Próbowałem to robić na erwszyzewnątrz, więc nie powinno być żadnych zakłóceń. Przy wgrywaniu miui7 telefon dwa razy mi się zawiesił. Raz po wygraniu przy komunikacie żeby zrestartować, a drugi raz przy pierwszym uruchomieniu. Pomogło wyjęcie baterii. Potem działał, ale niestety GPS nie działa. Jaki może być tego powód? A może gdzieś jeszcze, poza ikonkami, trzeba włączyć GPS?