Jump to content

Maciejos

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Maciejos

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2
 1. Brzmi ciekawie, a jak usunąłeś aplikacje systemowe? Z tego co sprawdzałem, możliwe jest tylko ich wyłączenie. A przyznam szczerze, nie raz już zęby ostrzyłem na te systemowe syfy od Miui. Druga kwestia, to jeśli to nie problem, to klepnij też tutaj krótką notkę po jakimś tygodniu/dwóch tygodniach od wprowadzenia zmian. Ciekawe, czy nie pojawią się jakieś problemy po dłuższym użytkowaniu.
 2. Haha, no cóż, faktycznie działa to "hybrydowe" rozwiązanie. Tymczasowo spoko, ale nie wyobrażam sobie jednak za każdym razem wchodzić w tryb samolotowy. Dzięki za pomoc
 3. Po kilkukrotnym resecie problem się ciągle utrzymuje. A jak rozwiązałeś ten przypadek z Bluetooth, może potrzeba analogicznego działania.
 4. Po aktualizacji do MIUI 8 (konkretnie 6.9.1 od MIUI Polska) i funkcjonowaniu na tym systemie przez dwa tygodnie, pojawił się dziwny problem z połączeniem z Wifi. Jak klikam ikonkę połączenia, lub przesuwam pasek w aplikacji, następuje dosłownie sekundowe odświeżenie, po czym automatycznie rozłącza się. Ciekaw jestem czy to będzie kwestia błędu aktualizacji, czy może jakiś łatwiejszy, spotkany już przez kogoś, problem.
 5. Rozwiązanie znalazłem parę minut po opublikowaniu posta. Chodzi o stworzenie podfolderu "AllBackup" i tam umieszczenie kopii systemu. Zostawiam w celu pomocy kolejnym użytkownikom. Temat do zamknięcia.
 6. Po aktualizacji do MIUI 8 (konkretnie 6.9.1 od MIUI Polska) nie mogę przywrócić wykonanej wcześniej kopii systemu. Kopia wykonana była narzędziem systemowym z MIUI 7 i zgrana na dysk PC. Teraz po ponownym wgrywaniu do folderu backup w miui aplikacja do przywracania systemu nie wykrywa tego backupu. Jakiekolwiek pomysły?
 7. W moim Xiaomi Redmi Note 2 pojawił się problem z reakcją przycisków dotykowych. Początkowo było to "wariowanie", tj. zachowanie jak gdyby naciskać je raz za razem. Zdecydowałem się na aktualizację do 6.1.29, która nie przyniosła żadnych zmian, więc stwierdziłem że spróbuję formatowania telefonu zgodnie z instrukcją Miflash (autorstwa Acid). Po formatowaniu przyciski początkowo w ogóle nie reagowały, po jednym dniu "odstawienia" telefonu zaczynają działać, ale nieregularnie. Telefon nie był zalany, ani nie był upuszczony. Dodatkowym problemem jest to, że po formatowaniu Miflash oraz Wipe C
×
×
 • Create New...